Tiedot |
|
|---|---|
| Polttoväli | 5 mm |
| Max. aukkoalue | 1,8 |
| Min. aukkoalue | 11 |
| Suodinkierre | 62 |
| Vääristymä | -5 |
| Tarkennusetäisyys | 100 mm |
| Paino | 0,15 kg |
*Invisible Heading* |
|
|---|---|
| Min. pikselin koko | 2,5 µm |
| Max. kennokoko | 2/3" |
| Max. resuluutio | 10 MP |
| Tarkennus | Manual |
| Optiikkasovite | C-Mount |
Basler esitteli kuumimmat uutuudet ja lähitulevaisuuden tuotteet maailman johtavilla VISION 2022-konenäkömessuilla.
Fujinon HF-12M-optiikkasarja tuo edistyksellisen optisen suorituskyvyn 12 megapikselin sarjaan.
FUJIFILM kuunteli konenäköasiakkaidensa tarpeita ja kehitti niiden pohjalta uuden CF-ZA-1S-sarjan vastaamaan heidän tarpeitaan. Lue lisää!
Olemme mukana Pohjoinen Teollisuus -messuilla! Tule juttelemaan ja tutustumaan uutuuksiin osastolle 849!
Tutustu koneturvallisuuden keskeisiin komponentteihin, kuten turva-aitoihin, valoverhoihin ja turvalaserskannereihin. Löydä oikeat ratkaisut meiltä!
Valikoimistamme löytyy tuoteratkaisuja kuljetinlinjastoihin ja tuotteiden laaduntarkkailuun. Kysy miten voimme auttaa sinua!
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Suosikit | Tilausnumero: | Polttoväli | Max. aukkoalue | Min. aukkoalue | Suodinkierre | Vääristymä | Tarkennusetäisyys | Paino | Min. pikselin koko | Max. kennokoko | Max. resuluutio | Tarkennus | Optiikkasovite | Hinta | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Optiikka C 5mm F1.8 2/3" Azure
Tuotenumero:
AZURE-0518M10M
Kopioitu!
|
5 mm
|
1,8
|
11
|
62
|
-5
|
100 mm
|
0,15 kg
|
2,5 µm
|
2/3"
|
10 MP
|
Manual
|
C-Mount
|
|
||
Optiikka C 8mm F1.8 2/3" Azure
Tuotenumero:
AZURE-0818M10M
Kopioitu!
|
8 mm
|
1,8
|
22
|
37,5
|
-1
|
100 mm
|
0,18 kg
|
2,5 µm
|
2/3"
|
10 MP
|
Manual
|
C-Mount
|
|
||
Optiikka C 12mm F1.8 2/3" Azure
Tuotenumero:
AZURE-1218M10M
Kopioitu!
|
12 mm
|
1,8
|
32
|
30,5
|
-0,4
|
100 mm
|
0,14 kg
|
2,5 µm
|
2/3"
|
10 MP
|
Manual
|
C-Mount
|
|
||
Optiikka C 16mm F1.8 2/3" Azure
Tuotenumero:
AZURE-1618M10M
Kopioitu!
|
16 mm
|
1,8
|
22
|
30,5
|
-0,2
|
200 mm
|
0,14 kg
|
2,5 µm
|
2/3"
|
10 MP
|
Manual
|
C-Mount
|
|
||
Optiikka C 25mm F1.8 2/3" Azure
Tuotenumero:
AZURE-2518M10M
Kopioitu!
|
25 mm
|
1,8
|
32
|
30,5
|
-0,09
|
200 mm
|
0,14 kg
|
2,5 µm
|
2/3"
|
10 MP
|
Manual
|
C-Mount
|
|
||
Optiikka C 35mm F1.8 2/3" Azure
Tuotenumero:
AZURE-3518M10M
Kopioitu!
|
35 mm
|
1,8
|
16
|
34
|
-0,1
|
300 mm
|
|
2,5 µm
|
2/3"
|
10 MP
|
Manual
|
C-Mount
|
|
||
Optiikka C 50mm F1.8 2/3" Azure
Tuotenumero:
AZURE-5018M10M
Kopioitu!
|
50 mm
|
1,8
|
22
|
34
|
-0,2
|
500 mm
|
|
2,5 µm
|
2/3"
|
10 MP
|
Manual
|
C-Mount
|
|
Valitse tuote listalta.