VS TECHNOLOGY
VS-1628H10M on suunniteltu erityisesti vastaamaan 10MP korkearesoluutioisten 2/3" kennolla varustettujen kameroiden tarpeisiin. Sen 200Lp/mm piirtokyky säilyy vääristymättömänä ja varjostumattomana kuvan keskeltä reunoille saakka.
Tiedot |
|
|---|---|
| Polttoväli | 16 mm |
| Max. aukkoalue | 2,8 |
| Min. aukkoalue | 22 |
| Suodinkierre | 34 |
| Vääristymä | -0,02 |
| Tarkennusetäisyys | 350 mm |
| Paino | 0,106 kg |
*Invisible Heading* |
|
|---|---|
| Min. pikselin koko | 2 µm |
| Max. kennokoko | 2/3" |
| Max. resuluutio | 10 MP |
| Tarkennus | Manual |
| Optiikkasovite | C-Mount |
VS-1628H10M on suunniteltu erityisesti vastaamaan 10MP korkearesoluutioisten 2/3" kennolla varustettujen kameroiden tarpeisiin. Sen 200Lp/mm piirtokyky säilyy vääristymättömänä ja varjostumattomana kuvan keskeltä reunoille saakka.
Basler esitteli kuumimmat uutuudet ja lähitulevaisuuden tuotteet maailman johtavilla VISION 2022-konenäkömessuilla.
Fujinon HF-12M-optiikkasarja tuo edistyksellisen optisen suorituskyvyn 12 megapikselin sarjaan.
FUJIFILM kuunteli konenäköasiakkaidensa tarpeita ja kehitti niiden pohjalta uuden CF-ZA-1S-sarjan vastaamaan heidän tarpeitaan. Lue lisää!
Olemme mukana Pohjoinen Teollisuus -messuilla! Tule juttelemaan ja tutustumaan uutuuksiin osastolle 849!
Tutustu koneturvallisuuden keskeisiin komponentteihin, kuten turva-aitoihin, valoverhoihin ja turvalaserskannereihin. Löydä oikeat ratkaisut meiltä!
Valikoimistamme löytyy tuoteratkaisuja kuljetinlinjastoihin ja tuotteiden laaduntarkkailuun. Kysy miten voimme auttaa sinua!