Tiedot |
|
|---|---|
| Polttoväli | 6 mm |
| Max. aukkoalue | 1,4 |
| Min. aukkoalue | 16 |
| Suodinkierre | 34 |
| Vääristymä | -3 |
| Tarkennusetäisyys | 100 mm |
| Paino | 0,086 kg |
*Invisible Heading* |
|
|---|---|
| Min. pikselin koko | 4 µm |
| Max. kennokoko | 1/1.8" |
| Max. resuluutio | 2 MP |
| Tarkennus | Manual |
| Optiikkasovite | C-Mount |
Basler esitteli kuumimmat uutuudet ja lähitulevaisuuden tuotteet maailman johtavilla VISION 2022-konenäkömessuilla.
Fujinon HF-12M-optiikkasarja tuo edistyksellisen optisen suorituskyvyn 12 megapikselin sarjaan.
FUJIFILM kuunteli konenäköasiakkaidensa tarpeita ja kehitti niiden pohjalta uuden CF-ZA-1S-sarjan vastaamaan heidän tarpeitaan. Lue lisää!
Olemme mukana Pohjoinen Teollisuus -messuilla! Tule juttelemaan ja tutustumaan uutuuksiin osastolle 849!
Tutustu koneturvallisuuden keskeisiin komponentteihin, kuten turva-aitoihin, valoverhoihin ja turvalaserskannereihin. Löydä oikeat ratkaisut meiltä!
Valikoimistamme löytyy tuoteratkaisuja kuljetinlinjastoihin ja tuotteiden laaduntarkkailuun. Kysy miten voimme auttaa sinua!
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Suosikit | Tilausnumero: | Polttoväli | Max. aukkoalue | Min. aukkoalue | Suodinkierre | Vääristymä | Tarkennusetäisyys | Paino | Min. pikselin koko | Max. kennokoko | Max. resuluutio | Tarkennus | Optiikkasovite | Hinta | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Optiikka C 6mm F1.4 1/1.8" Tamron
Tuotenumero:
M118FM06
Kopioitu!
|
6 mm
|
1,4
|
16
|
34
|
-3
|
100 mm
|
0,086 kg
|
4 µm
|
1/1.8"
|
2 MP
|
Manual
|
C-Mount
|
|
||
|
Optiikka C 8mm F1.4 1/1.8" Tamron
Tuotenumero:
M118FM08
Kopioitu!
|
8 mm
|
1,4
|
16
|
25,5
|
-2
|
100 mm
|
0,044 kg
|
4 µm
|
1/1.8"
|
2 MP
|
Manual
|
C-Mount
|
|
||
|
Optiikka C 12mm F1.4 1/1.8" Tamron
Tuotenumero:
M118FM12
Kopioitu!
|
12 mm
|
1,4
|
16
|
25,5
|
-1,2
|
100 mm
|
0,057 kg
|
4 µm
|
1/1.8"
|
2 MP
|
Manual
|
C-Mount
|
|
||
|
Optiikka C 16mm F1.4 1/1.8" Tamron
Tuotenumero:
M118FM16
Kopioitu!
|
16 mm
|
1,4
|
16
|
25,5
|
-0,7
|
100 mm
|
0,039 kg
|
4 µm
|
1/1.8"
|
2 MP
|
Manual
|
C-Mount
|
|
||
|
Optiikka C 25mm F1.6 1/1.8" Tamron
Tuotenumero:
M118FM25
Kopioitu!
|
25 mm
|
1,6
|
16
|
25,5
|
-0,2
|
100 mm
|
0,039 kg
|
4 µm
|
1/1.8"
|
2 MP
|
Manual
|
C-Mount
|
|
||
|
Optiikka C 50mm F2.8 1/1.8" Tamron
Tuotenumero:
M118FM50
Kopioitu!
|
50 mm
|
2,8
|
22
|
25,5
|
-0,1
|
200 mm
|
0,052 kg
|
4 µm
|
1/1.8"
|
2 MP
|
Manual
|
C-Mount
|
|
Valitse tuote listalta.