TAMRON
23FMSP linssit ovat yhteensopivia 2/3" kennonkoon ja 4MP resoluution kameroiden kanssa. Lähes vääristämättömät ja valovoimaiset optiikat kaikkiin konenäkösovelluksiin. 16mm, 25mm ja 50mm polttovälit.
Tiedot |
|
|---|---|
| Polttoväli | 16 mm |
| Max. aukkoalue | 1,4 |
| Min. aukkoalue | 22 |
| Suodinkierre | 30,5 |
| Kuvakulma (pysty) 2/3" | 23,4 |
| Kuvakulma (vaaka) 2/3" | 30,9 |
| Vääristymä | -0,1 |
| Tarkennusetäisyys | 150 mm |
*Invisible Heading* |
|
|---|---|
| Paino | 0,08 kg |
| Min. pikselin koko | 4 µm |
| Max. kennokoko | 2/3" |
| Max. resuluutio | 4 MP |
| Tarkennus | Manual |
| Optiikkasovite | C-Mount |
23FMSP linssit ovat yhteensopivia 2/3" kennonkoon ja 4MP resoluution kameroiden kanssa. Lähes vääristämättömät ja valovoimaiset optiikat kaikkiin konenäkösovelluksiin. 16mm, 25mm ja 50mm polttovälit.
Basler esitteli kuumimmat uutuudet ja lähitulevaisuuden tuotteet maailman johtavilla VISION 2022-konenäkömessuilla.
Fujinon HF-12M-optiikkasarja tuo edistyksellisen optisen suorituskyvyn 12 megapikselin sarjaan.
FUJIFILM kuunteli konenäköasiakkaidensa tarpeita ja kehitti niiden pohjalta uuden CF-ZA-1S-sarjan vastaamaan heidän tarpeitaan. Lue lisää!
Olemme mukana Pohjoinen Teollisuus -messuilla! Tule juttelemaan ja tutustumaan uutuuksiin osastolle 849!
Tutustu koneturvallisuuden keskeisiin komponentteihin, kuten turva-aitoihin, valoverhoihin ja turvalaserskannereihin. Löydä oikeat ratkaisut meiltä!
Valikoimistamme löytyy tuoteratkaisuja kuljetinlinjastoihin ja tuotteiden laaduntarkkailuun. Kysy miten voimme auttaa sinua!
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Suosikit | Tilausnumero: | Polttoväli | Max. aukkoalue | Min. aukkoalue | Suodinkierre | Kuvakulma (pysty) 2/3" | Kuvakulma (vaaka) 2/3" | Vääristymä | Tarkennusetäisyys | Paino | Min. pikselin koko | Max. kennokoko | Max. resuluutio | Tarkennus | Optiikkasovite | Hinta | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Optiikka C 16mm F1.4 2/3" Tamron
Tuotenumero:
23FM16SP
Kopioitu!
|
16 mm
|
1,4
|
22
|
30,5
|
23,4
|
30,9
|
-0,1
|
150 mm
|
0,08 kg
|
4 µm
|
2/3"
|
4 MP
|
Manual
|
C-Mount
|
|
||
|
Optiikka C 25mm F1.4 2/3" Tamron
Tuotenumero:
23FM25SP
Kopioitu!
|
25 mm
|
1,4
|
22
|
30,5
|
15,1
|
20
|
-0,05
|
150 mm
|
0,103 kg
|
4 µm
|
2/3"
|
4 MP
|
Manual
|
C-Mount
|
|
||
|
Optiikka C 50mm F1.4 2/3" Tamron
Tuotenumero:
23FM50SP
Kopioitu!
|
50 mm
|
2,8
|
32
|
30,5
|
7,6
|
10,1
|
-0,01
|
200 mm
|
0,117 kg
|
4 µm
|
2/3"
|
4 MP
|
Manual
|
C-Mount
|
|
Valitse tuote listalta.