Tiedot |
|
|---|---|
| Polttoväli | 6,5 mm |
| Max. aukkoalue | 2 |
| Min. aukkoalue | 22 |
| Suodinkierre | 52 |
| Vääristymä | 10 |
| Tarkennusetäisyys | 100 mm |
| Paino | 0,135 kg |
*Invisible Heading* |
|
|---|---|
| Min. pikselin koko | 3,3 µm |
| Max. kennokoko | 1" |
| Max. resuluutio | 5 MP |
| Tarkennus | Manual |
| Optiikkasovite | C-Mount |
Basler esitteli kuumimmat uutuudet ja lähitulevaisuuden tuotteet maailman johtavilla VISION 2022-konenäkömessuilla.
Fujinon HF-12M-optiikkasarja tuo edistyksellisen optisen suorituskyvyn 12 megapikselin sarjaan.
FUJIFILM kuunteli konenäköasiakkaidensa tarpeita ja kehitti niiden pohjalta uuden CF-ZA-1S-sarjan vastaamaan heidän tarpeitaan. Lue lisää!
Olemme mukana Pohjoinen Teollisuus -messuilla! Tule juttelemaan ja tutustumaan uutuuksiin osastolle 849!
Tutustu koneturvallisuuden keskeisiin komponentteihin, kuten turva-aitoihin, valoverhoihin ja turvalaserskannereihin. Löydä oikeat ratkaisut meiltä!
Valikoimistamme löytyy tuoteratkaisuja kuljetinlinjastoihin ja tuotteiden laaduntarkkailuun. Kysy miten voimme auttaa sinua!
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Suosikit | Tilausnumero: | Polttoväli | Max. aukkoalue | Min. aukkoalue | Suodinkierre | Vääristymä | Tarkennusetäisyys | Paino | Min. pikselin koko | Max. kennokoko | Max. resuluutio | Tarkennus | Optiikkasovite | Hinta | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Optiikka C 6,5mm F2.0 1" Azure
Tuotenumero:
AZURE-06520ML5M
Kopioitu!
|
6,5 mm
|
2
|
22
|
52
|
10
|
100 mm
|
0,135 kg
|
3,3 µm
|
1"
|
5 MP
|
Manual
|
C-Mount
|
|
||
|
Optiikka C 12mm F1.8 1" Azure
Tuotenumero:
AZURE-1218ML5M
Kopioitu!
|
12 mm
|
1,8
|
32
|
77
|
-1
|
200 mm
|
0,516 kg
|
3,3 µm
|
1"
|
5 MP
|
Manual
|
C-Mount
|
|
||
Optiikka C 16mm F2.0 1" Azure
Tuotenumero:
AZURE-1620ML5M
Kopioitu!
|
16 mm
|
2
|
32
|
37
|
0,5
|
200 mm
|
0,36 kg
|
3,3 µm
|
1"
|
5 MP
|
Manual
|
C-Mount
|
|
||
|
Optiikka C 20mm F2.0 1" Azure
Tuotenumero:
AZURE-2020ML5M
Kopioitu!
|
20 mm
|
2
|
22
|
37,5
|
0,7
|
300 mm
|
0,143 kg
|
3,3 µm
|
1"
|
5 MP
|
Manual
|
C-Mount
|
|
||
|
Optiikka C 25mm F2.0 1" Azure
Tuotenumero:
AZURE-2520ML5M
Kopioitu!
|
25 mm
|
2
|
22
|
43
|
-0,12
|
300 mm
|
0,3 kg
|
3,3 µm
|
1"
|
5 MP
|
Manual
|
C-Mount
|
|
||
|
Optiikka C 35mm F1.8 1" Azure
Tuotenumero:
AZURE-3518ML5M
Kopioitu!
|
35 mm
|
1,8
|
32
|
|
-0,12
|
|
|
3,3 µm
|
1"
|
5 MP
|
Manual
|
C-Mount
|
|
||
|
Optiikka C 75mm F2.0 1" Azure
Tuotenumero:
AZURE-7520ML5M
Kopioitu!
|
75 mm
|
2
|
32
|
|
-0,3
|
|
|
3,3 µm
|
1"
|
5 MP
|
Manual
|
C-Mount
|
|
Valitse tuote listalta.