FUJINON
Erittäin laajakulmainen optiikka aluevalvontaan ja monitorointiin. Sopii CCD- ja CMOS-kennoille aina 5M pikseliin saakka.
Tiedot |
|
|---|---|
| Polttoväli | 1,8 mm |
| Max. aukkoalue | 1,4 |
| Min. aukkoalue | 16 |
| Kuvakulma (pysty) 2/3" | 185 |
| Kuvakulma (vaaka) 2/3" | 185 |
| Kuvakulma (pysty) 1/2" | 154,1 |
| Kuvakulma (vaaka) 1/2" | 185 |
| Työskentelyetäisyys | 100 mm |
*Invisible Heading* |
|
|---|---|
| Paino | 0,135 kg |
| Min. pikselin koko | 3,45 µm |
| Max. kennokoko | 2/3" |
| Max. resuluutio | 5 MP |
| Tarkennus | Manual |
| Optiikkasovite | C-Mount |
Erittäin laajakulmainen optiikka aluevalvontaan ja monitorointiin. Sopii CCD- ja CMOS-kennoille aina 5M pikseliin saakka.
Basler esitteli kuumimmat uutuudet ja lähitulevaisuuden tuotteet maailman johtavilla VISION 2022-konenäkömessuilla.
Fujinon HF-12M-optiikkasarja tuo edistyksellisen optisen suorituskyvyn 12 megapikselin sarjaan.
FUJIFILM kuunteli konenäköasiakkaidensa tarpeita ja kehitti niiden pohjalta uuden CF-ZA-1S-sarjan vastaamaan heidän tarpeitaan. Lue lisää!
Olemme mukana Pohjoinen Teollisuus -messuilla! Tule juttelemaan ja tutustumaan uutuuksiin osastolle 849!
Tutustu koneturvallisuuden keskeisiin komponentteihin, kuten turva-aitoihin, valoverhoihin ja turvalaserskannereihin. Löydä oikeat ratkaisut meiltä!
Valikoimistamme löytyy tuoteratkaisuja kuljetinlinjastoihin ja tuotteiden laaduntarkkailuun. Kysy miten voimme auttaa sinua!
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Suosikit | Tilausnumero: | Polttoväli | Max. aukkoalue | Min. aukkoalue | Kuvakulma (pysty) 1" | Kuvakulma (vaaka) 1" | Kuvakulma (pysty) 2/3" | Kuvakulma (vaaka) 2/3" | Kuvakulma (pysty) 1/2" | Kuvakulma (vaaka) 1/2" | Työskentelyetäisyys | Paino | Min. pikselin koko | Max. kennokoko | Max. resuluutio | Tarkennus | Optiikkasovite | Hinta | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Optiikka Fisheye 1.8mm F1.4 2/3" Fujinon
Tuotenumero:
FE185C057HA-1
Kopioitu!
|
1,8 mm
|
1,4
|
16
|
|
|
185
|
185
|
154,1
|
185
|
100 mm
|
0,135 kg
|
3,45 µm
|
2/3"
|
5 MP
|
Manual
|
C-Mount
|
|
||
Optiikka Fisheye 2,7mm F1.8 1" Fujinon
Tuotenumero:
FE185C086HA-1
Kopioitu!
|
2,7 mm
|
1,8
|
16
|
185
|
185
|
140,6
|
185
|
|
|
200 mm
|
0,16 kg
|
5 µm
|
1"
|
5 MP
|
Manual
|
C-Mount
|
|
Valitse tuote listalta.