Tiedot |
|
|---|---|
| Polttoväli | 12 mm |
| Max. aukkoalue | 2,4 |
| Min. aukkoalue | 32 |
| Suodinkierre | 77 |
| Vääristymä | 3,7 |
| Tarkennusetäisyys | 300 mm |
| Paino | 0,67 kg |
*Invisible Heading* |
|
|---|---|
| Min. pikselin koko | 3,3 µm |
| Max. kennokoko | 4/3" |
| Max. resuluutio | 5 MP |
| Tarkennus | Manual |
| Optiikkasovite | C-Mount |
Basler esitteli kuumimmat uutuudet ja lähitulevaisuuden tuotteet maailman johtavilla VISION 2022-konenäkömessuilla.
Fujinon HF-12M-optiikkasarja tuo edistyksellisen optisen suorituskyvyn 12 megapikselin sarjaan.
FUJIFILM kuunteli konenäköasiakkaidensa tarpeita ja kehitti niiden pohjalta uuden CF-ZA-1S-sarjan vastaamaan heidän tarpeitaan. Lue lisää!
Olemme mukana Pohjoinen Teollisuus -messuilla! Tule juttelemaan ja tutustumaan uutuuksiin osastolle 849!
Tutustu koneturvallisuuden keskeisiin komponentteihin, kuten turva-aitoihin, valoverhoihin ja turvalaserskannereihin. Löydä oikeat ratkaisut meiltä!
Valikoimistamme löytyy tuoteratkaisuja kuljetinlinjastoihin ja tuotteiden laaduntarkkailuun. Kysy miten voimme auttaa sinua!
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Suosikit | Tilausnumero: | Polttoväli | Max. aukkoalue | Min. aukkoalue | Suodinkierre | Vääristymä | Tarkennusetäisyys | Paino | Min. pikselin koko | Max. kennokoko | Max. resuluutio | Tarkennus | Optiikkasovite | Hinta | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Optiikka C 12mm F2.4 4/3" Azure
Tuotenumero:
AZURE-1224MX5M
Kopioitu!
|
12 mm
|
2,4
|
32
|
77
|
3,7
|
300 mm
|
0,67 kg
|
3,3 µm
|
4/3"
|
5 MP
|
Manual
|
C-Mount
|
|
||
|
Optiikka C 16mm F2.0 4/3" Azure
Tuotenumero:
AZURE-1620MX5M
Kopioitu!
|
16 mm
|
2
|
32
|
72
|
-0,6
|
100 mm
|
0,69 kg
|
3,3 µm
|
4/3"
|
5 MP
|
Manual
|
C-Mount
|
|
||
|
Optiikka C 25mm F2.0 4/3" Azure
Tuotenumero:
AZURE-2520MX5M
Kopioitu!
|
25 mm
|
2
|
32
|
35,5
|
0,2
|
150 mm
|
0,383 kg
|
3,3 µm
|
4/3"
|
5 MP
|
Manual
|
C-Mount
|
|
||
|
Optiikka C 35mm F2.0 4/3" Azure
Tuotenumero:
AZURE-3520MX5M
Kopioitu!
|
35 mm
|
2
|
22
|
37,5
|
1
|
200 mm
|
0,51 kg
|
3,3 µm
|
4/3"
|
5 MP
|
Manual
|
C-Mount
|
|
Valitse tuote listalta.