Tiedot |
|
|---|---|
| Polttoväli | 25 mm |
| Max. aukkoalue | 0,85 |
| Min. aukkoalue | 16 |
| Suodinkierre | 55 |
| Vääristymä | -1,21 |
| Tarkennusetäisyys | 170 mm |
| Paino | 0,57 kg |
*Invisible Heading* |
|
|---|---|
| Min. pikselin koko | 10 µm |
| Max. kennokoko | 4/3" |
| Max. resuluutio | 8 MP |
| Tarkennus | Manual |
| Optiikkasovite | C-Mount |
Basler esitteli kuumimmat uutuudet ja lähitulevaisuuden tuotteet maailman johtavilla VISION 2022-konenäkömessuilla.
Fujinon HF-12M-optiikkasarja tuo edistyksellisen optisen suorituskyvyn 12 megapikselin sarjaan.
FUJIFILM kuunteli konenäköasiakkaidensa tarpeita ja kehitti niiden pohjalta uuden CF-ZA-1S-sarjan vastaamaan heidän tarpeitaan. Lue lisää!
Olemme mukana Pohjoinen Teollisuus -messuilla! Tule juttelemaan ja tutustumaan uutuuksiin osastolle 849!
Tutustu koneturvallisuuden keskeisiin komponentteihin, kuten turva-aitoihin, valoverhoihin ja turvalaserskannereihin. Löydä oikeat ratkaisut meiltä!
Valikoimistamme löytyy tuoteratkaisuja kuljetinlinjastoihin ja tuotteiden laaduntarkkailuun. Kysy miten voimme auttaa sinua!
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Suosikit | Tilausnumero: | Polttoväli | Max. aukkoalue | Min. aukkoalue | Suodinkierre | Vääristymä | Tarkennusetäisyys | Paino | Min. pikselin koko | Max. kennokoko | Max. resuluutio | Tarkennus | Optiikkasovite | Hinta | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Optiikka C 25mm F0.90 4/3" VST
Tuotenumero:
VS-25085/C
Kopioitu!
|
25 mm
|
0,85
|
16
|
55
|
-1,21
|
170 mm
|
0,57 kg
|
10 µm
|
4/3"
|
8 MP
|
Manual
|
C-Mount
|
|
||
Optiikka M42 25mm F0.85 4/3" VST
Tuotenumero:
VS-25085/M42
Kopioitu!
|
25 mm
|
0,85
|
16
|
55
|
-1,21
|
170 mm
|
0,57 kg
|
10 µm
|
4/3"
|
8 MP
|
Manual
|
C-Mount
|
|
||
Optiikka C 50mm F0.85 4/3" VST
Tuotenumero:
VS-50085/C
Kopioitu!
|
50 mm
|
0,85
|
16
|
62
|
-0,3
|
240 mm
|
0,61 kg
|
10 µm
|
4/3"
|
8 MP
|
Manual
|
C-Mount
|
|
||
Optiikka M42 50mm F0.85 4/3" VST
Tuotenumero:
VS-50085/M42
Kopioitu!
|
50 mm
|
0,85
|
16
|
62
|
-0,3
|
240 mm
|
0,61 kg
|
10 µm
|
4/3"
|
8 MP
|
Manual
|
C-Mount
|
|
Valitse tuote listalta.