| IP-luokka | IPX4 |
|---|---|
| Käyttöjännite | 24 V DC |
| Käyttösykli | 10 % |
| Max. isku | 400 mm |
| Max. käyttölämpötila | 45 °C |
| Max. nopeus | 10,9 mm/s |
| Max. työntövoima | 2000 N |
| Max. vetovoima | 2000 N |
|---|---|
| Min. isku | 50 mm |
| Min. käyttölämpötila | 0 °C |
| Valmistaja | MOTECK |
| Äänenpaine | 50 dB |
DLC1 on hiljainen ja vankka kolmiosainen nostopilari, joka pystyy käsittelemään kuormia jopa 2000N asti. Se sopii hyvin erilaisiin terveydenhuollon -ja huonekaluteollisuuden sovelluksiin. DLC1:tä voidaan käyttää yhden pilarin järjestelmissä tai yhdistettynä kahteen synkronoituun pilariin. DLC1-standardin mukana toimitetaan esiasetetut rajakytkimet.
Moteck on tuonut markkinoille uuden nostopilarimallin, joka on kaksi kertaa voimakkaampi kuin edeltäjänsä.
Moteck tarjoaa laajan valikoiman tuotteita sähköiseen lineaariliikkeeseen. Tällä kertaa esittelyssä ovat DLC-sarjan nostopilarit.
Wöhner määrittelee uudelleen, kuinka helppokäyttöinen, turvallinen ja tehokas tehonjakelujärjestelmä voi olla. Lue lisää!
Oikean RAM-kiinnikkeen valinta tarkoittaa oikeaa mitoitusta alusta alkaen. Ajoneuvoissa ja koneissa pelkkä laitteen paino ei ratkaise – myös tärinä, iskut, nopeus ja asennuskulma vaikuttavat.
OEM Finland vahvistaa nyt yhteistyötään Emersonin kanssa ja ottaa laajennetun vastuun useista heidän johtavista tuotemerkeistään Suomen markkinoilla.
Valikoimistamme löytyy tuoteratkaisuja kuljetinlinjastoihin ja tuotteiden laaduntarkkailuun. Kysy miten voimme auttaa sinua!