| IP-luokka | IP21 |
|---|---|
| Iskun pituus | 140 mm |
| Käyttöjännite | 24 V DC |
| Käyttösykli | 10 % |
| Max. käyttölämpötila | 45 °C |
| Max. nopeus | 18 mm/s |
| Max. työntövoima | 2000 N |
|---|---|
| Max. vetovoima | 2000 N |
| Min. käyttölämpötila | 0 °C |
| Valmistaja | MOTECK |
| Äänenpaine | 53 dB |
DLC2 on hiljainen ja vankka kaksiosainen nostopilari, joka pystyy käsittelemään kuormia jopa 2000N asti. Se sopii hyvin erillaisiin terveydenhuollon -ja huonekaluteollisuuden sovelluksiin. DLC2:tä voidaan käyttää yhden pilarin järjestelmissä tai yhdistettynä kahteen synkronoituun pilariin. DLC2-standardin mukana toimitetaan esiasetetut rajakytkimet.
Moteck on tuonut markkinoille uuden nostopilarimallin, joka on kaksi kertaa voimakkaampi kuin edeltäjänsä.
Moteck tarjoaa laajan valikoiman tuotteita sähköiseen lineaariliikkeeseen. Tällä kertaa esittelyssä ovat DLC-sarjan nostopilarit.
Ylitäytetyt energiansiirtoketjut ovat yleinen näky monissa teollisuuden sovelluksissa. Tutustu artikkelissa, mitä haittoja tästä aiheutuu.
iguksen ainutlaatuinen DNV GL -hyväksyntäjärjestelmä elektroniikkakaapeleille tarjoaa käyttäjälle monenlaisia etuja.
Kaapeleiden valmistuksessa on olemassa useampia erilaisia tapoja jolla jolla johtimet kierretään. Datakaapeleiden valmistuksessa käytetään kolme erilaista tapaa : kerroksittain kierretyt johtimet, parikierretyt johtimet (twisted pair) sekä nelikierre (star-quad).
Olemme mukana Pohjoinen Teollisuus -messuilla! Tule juttelemaan ja tutustumaan uutuuksiin osastolle 849!
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Suosikit | Tilausnumero: | Iskun pituus | Hinta | |
|---|---|---|---|---|
Nostopilari, isku 140mm
Tuotenumero:
16500424
Kopioitu!
|
140 mm
|
|
||
Nostopilari, isku 261mm
Tuotenumero:
16500425
Kopioitu!
|
261 mm
|
|
||
Nostopilari, isku 450mm
Tuotenumero:
16500426
Kopioitu!
|
450 mm
|
|
Valitse tuote listalta.