| Cycle duration | 180 s |
|---|---|
| Eristysluokka | B (130ºC) |
| IP-luokka | IP00 |
| Jännitetyyppi | AC, DC |
| Kokonaispaino | 720 g |
| Max. jännite AC | 230 V |
|---|---|
| Max. jännite DC | 125 V |
| Min. jännite AC | 110 V |
| Min. jännite DC | 24 V |
ERD solenoidissa on tuplakäämitys, jossa toisessa on matala resistiivinen arvo ja toisessa suuri resistiivinen arvo. Tätä hyödynnetään 100% käyttösyklillä ja tarvittaessa suurta voimaa
heti iskun alussa. Laaja räätälöintimahdollisuus.
Nafsalla on pitkä kokemus soleneista ja elektromagneeteista. Heiltä löytyy laaja valikoima monia standardituotteita, mutta myös räätälöinti on mahdollista.
Nafsa on vuonna 1996 perustettu Espanjalainen solenoidi -ja elekromagneettivalmistaja. Heillä on pitkä kokemus solenoidien ja elektromagneettien suunnittelusta, valmistuksesta ja myynnistä.
Oxley on globaali edelläkävijä sotilas- ja ilmailukäyttöön tarkoitetun LED-teknologian, yönäköratkaisujen sekä EMI-suodattimien kehityksessä.
OEM Open Day järjestettiin tänä vuonna uudella konseptilla, mikä osoittautui mieleiseksi asiakkaillemme, joita saapui paikalle miltei 100 henkeä!
Ylitäytetyt energiansiirtoketjut ovat yleinen näky monissa teollisuuden sovelluksissa. Tutustu artikkelissa, mitä haittoja tästä aiheutuu.
iguksen ainutlaatuinen DNV GL -hyväksyntäjärjestelmä elektroniikkakaapeleille tarjoaa käyttäjälle monenlaisia etuja.