| Aineen kanssa kosketuksissa olevien osien materiaali | Ruostumaton teräs 316Ti |
|---|---|
| Asennussyvyys | 10 mm |
| Kaapelin materiaali | PTFE |
| Kaapelin pituus | 3000 mm |
| Kiinnitysrenkaan materiaali | Messinki |
| Kytkinkotelon materiaali | Inoconel - 600 |
| Max. kaapelin lämpötilaresistanssi | 250 °C |
|---|---|
| Max. käyttölämpötila | 1260 °C |
| Min. kaapelin lämpötilaresistanssi | -50 °C |
| Min. käyttölämpötila | 0 °C |
| Pistokkeen halkaisija | 6 mm |
Kaapelitermopari, jossa mittapää on kiinnitetty bajonettiliittimellä
TC53 termopari voidaan asentaa porattuun reikään ilman erillistä suojataskua, käytetään usein laitteiston osana kone- ja laiterakennuksessa.
Onko vihreä vety seuraava suomalainen menestystarina? Ota OEM mukaan matkallesi!
Ubitec aloitti syksyllä 2021 projektin yhdessä Naistenlahden sähkölaitoksen kanssa, jossa sähkölaitokseen rakennettiin uusi kattilalaitos Naistenlahti 3 korvasi yli 40 vuotta vanhan Naistenlahti 2 -voimalaitosyksikön. Myös OEM oli tiiviisti mukana projektissa, joka vaati syvää tietämystä tuotteista.
Lämpötila tarkkailussa? Autamme sinua valitsemaan sopivan tuotteen lämpötilan seurantaan.
ADEL Systemin CBI60W ja CBI600W ovat älykkäitä DC-UPS-ratkaisuja Ethernet-integraatiolla. Lue lisää!
Valikoimiimme kuuluu korkealuokkaisia kytkin-, liitin-, lämmönhallinta-, älykalvo- ja näyttöratkaisuja sairaala- ja laboratoriolaitteiden valmistajille.
LOVATO Electric on laajentanut tunnettua GL-sarjan kuormakytkinvalikoimaansa uusilla kokoluokilla, jotka kattavat virta-alueen 1000 A:sta aina 2000 A:iin (AC21A).
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Suosikit | Tilausnumero: | Kaapelin pituus | Max. käyttölämpötila | Hinta | |
|---|---|---|---|---|---|
K Tyyppi 0-1260°C 10x6mm L=3m PTFE
Tuotenumero:
TC53-14371851
Kopioitu!
|
3000 mm
|
1260 °C
|
|
||
K Tyyppi 0-1260°C 10x6mm L=1m PTFE
Tuotenumero:
TC53-14371850
Kopioitu!
|
1000 mm
|
1260 °C
|
|
||
J Tyyppi 0-760°C 10x6mm L=3m PTFE
Tuotenumero:
TC53-14371853
Kopioitu!
|
3000 mm
|
760 °C
|
|
||
J Tyyppi 0-760°C 10x6mm L=1m PTFE
Tuotenumero:
TC53-14365144
Kopioitu!
|
1000 mm
|
760 °C
|
|
Valitse tuote listalta.