| Aineen kanssa kosketuksissa olevien osien materiaali | Galvanoitu teräs, NBR |
|---|---|
| Hyväksynnät | CSA US, RoHS II |
| IP-luokka | IP67 |
| Iskunkestävyys | 294m/s²; 14 ms puoli siniaaltoa; DIN EN 60068-2-27 |
| Kalvon materiaali | NBR |
| Liitäntätyyppi | AMP Superseal |
| Max. aineen lämpötila | 100 °C |
| Max. jännite AC/DC | 48 V |
| Max. kosketinkuorma | 4 A |
| Max. kytkentäpiste | 1,5 bar |
| Max. kytkentätaajuus/min | 200 |
| Max. paine | 100 bar |
| Max. poikkeama | ±0,2 |
|---|---|
| Max. ympäristön lämpötila | 80 °C |
| Min. aineen lämpötila | -30 °C |
| Min. kytkentäpiste | 0,3 bar |
| Min. ympäristön lämpötila | -20 °C |
| Painekytkimen tyyppi | Korkea tarkkuus |
| Paineliitäntä | 1/4" BSP |
| Paino | 100 g |
| Rungon materiaali | Galvanoitu teräs |
| Toiminta | Virrattomana auki |
| Tärinänkesto | 10 g:5-200 Hz siniaalto, DIN EN 60068-2-6 |
Kompakti Suco-painekytkin galvanisoidulla teräsrungolla ja mikrokytimellä, jossa maksimi jännite 48 V. Erinomainen ylipaineenkesto ja tiivis sähköinen liitäntä. Yleisimmät sovellukset mobiilihydrauliikka ja -pneumatiikka sovellukset.
Erikoismallit
• Prosessiyhde M10x1, M12x1.5, NPT1/8 ja NPT1/4
• Kalvot ja tiivisteet materiaaleilla Viton tai EPDM
Oxley on globaali edelläkävijä sotilas- ja ilmailukäyttöön tarkoitetun LED-teknologian, yönäköratkaisujen sekä EMI-suodattimien kehityksessä.
OEM Open Day järjestettiin tänä vuonna uudella konseptilla, mikä osoittautui mieleiseksi asiakkaillemme, joita saapui paikalle miltei 100 henkeä!
Ylitäytetyt energiansiirtoketjut ovat yleinen näky monissa teollisuuden sovelluksissa. Tutustu artikkelissa, mitä haittoja tästä aiheutuu.
iguksen ainutlaatuinen DNV GL -hyväksyntäjärjestelmä elektroniikkakaapeleille tarjoaa käyttäjälle monenlaisia etuja.
Kaapeleiden valmistuksessa on olemassa useampia erilaisia tapoja jolla jolla johtimet kierretään. Datakaapeleiden valmistuksessa käytetään kolme erilaista tapaa : kerroksittain kierretyt johtimet, parikierretyt johtimet (twisted pair) sekä nelikierre (star-quad).
Olemme mukana Pohjoinen Teollisuus -messuilla! Tule juttelemaan ja tutustumaan uutuuksiin osastolle 849!
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Suosikit | Tilausnumero: | Max. kytkentäpiste | Max. paine | Max. poikkeama | Min. aineen lämpötila | Min. kytkentäpiste | Hinta | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Painekytkin 0,3..1,5bar, SPDT, G1/4, AMP
Tuotenumero:
0132457031003
Kopioitu!
|
1,5 bar
|
100 bar
|
±0,2
|
-30 °C
|
0,3 bar
|
|
||
|
Painekytkin 1..10bar, SPDT, G1/4, AMP
Tuotenumero:
0132458031042
Kopioitu!
|
10 bar
|
300 bar
|
±0,5
|
-40 °C
|
1 bar
|
|
||
|
Painekytkin 10..50bar, SPDT, G1/4, AMP
Tuotenumero:
0132459031009
Kopioitu!
|
50 bar
|
300 bar
|
±3,0
|
-40 °C
|
10 bar
|
|
||
|
Painekytkin 10..100bar, SPDT, G1/4, AMP
Tuotenumero:
0132461031012
Kopioitu!
|
100 bar
|
300 bar
|
±3,0-5,0
|
-40 °C
|
10 bar
|
|
||
|
Painekytkin 50..200bar, SPDT, G1/4, AMP
Tuotenumero:
0133460031003
Kopioitu!
|
200 bar
|
600 bar
|
±5,0
|
-40 °C
|
50 bar
|
|
Valitse tuote listalta.