| Aineen kanssa kosketuksissa olevien osien materiaali | Ruostumaton teräs 316/316L (1.4401/1.4404), Alumiini, Keraaminen, NBR, Ruostumaton teräs |
|---|---|
| Halkaisija | 87,18 mm |
| IP-luokka | IP65 |
| Liitännän sijainti | Alhaalla |
| Liitäntä | G1/8, G1/4, G1/2", 1/4" NPT |
| Max. aineen lämpötila | 50 °C |
| Max. ympäristön lämpötila | 50 °C |
|---|---|
| Min. aineen lämpötila | -20 °C |
| Min. ympäristön lämpötila | -10 °C |
| Paino | 400 g |
| Rungon materiaali | PBT |
Digitaalinen painemittari CPG1200 on helposti luettavissa. Tiedon siirto tapahtuu joko USB tai Bluetooth®:n kautta. Mittari on paristokäyttöinen. Painemittarissa mitta-alueita on 1000 bar saakka.
Ylitäytetyt energiansiirtoketjut ovat yleinen näky monissa teollisuuden sovelluksissa. Tutustu artikkelissa, mitä haittoja tästä aiheutuu.
iguksen ainutlaatuinen DNV GL -hyväksyntäjärjestelmä elektroniikkakaapeleille tarjoaa käyttäjälle monenlaisia etuja.
Kaapeleiden valmistuksessa on olemassa useampia erilaisia tapoja jolla jolla johtimet kierretään. Datakaapeleiden valmistuksessa käytetään kolme erilaista tapaa : kerroksittain kierretyt johtimet, parikierretyt johtimet (twisted pair) sekä nelikierre (star-quad).
Olemme mukana Pohjoinen Teollisuus -messuilla! Tule juttelemaan ja tutustumaan uutuuksiin osastolle 849!
Tutustu koneturvallisuuden keskeisiin komponentteihin, kuten turva-aitoihin, valoverhoihin ja turvalaserskannereihin. Löydä oikeat ratkaisut meiltä!
Mikä oikeastaan on servo- ja moottorikaapelin välinen ero? Voiko servokaapelia käyttää tavallisen kolmivaihemoottorin liittämiseen?
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Suosikit | Tilausnumero: | Aineen kanssa kosketuksissa olevien osien materiaali | Halkaisija | IP-luokka | Liitännän sijainti | Liitäntä | Max. aineen lämpötila | Max. ympäristön lämpötila | Min. aineen lämpötila | Min. ympäristön lämpötila | Paino | Rungon materiaali | Hinta | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Digitaalinen painemittari CPG1200
Tuotenumero:
CPG1200
Kopioitu!
|
Ruostumaton teräs 316/316L (1.4401/1.4404), Alumiini, Keraaminen, NBR, Ruostumaton teräs
|
87,18 mm
|
IP65
|
Alhaalla
|
G1/8, G1/4, G1/2", 1/4" NPT
|
50 °C
|
50 °C
|
-20 °C
|
-10 °C
|
400 g
|
PBT
|
|
||
Digitaalinen painemittari CPG1200
Tuotenumero:
CPG1200-14627136
Kopioitu!
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Valitse tuote listalta.