| Aineen kanssa kosketuksissa olevien osien materiaali | Ruostumaton teräs 316L |
|---|---|
| Asteikko | bar |
| IP-luokka | IP65 |
| Koko | 160 mm |
| Lasin materiaali | Turvalasi |
| Liitännän sijainti | Alhaalla |
| Max. käyttölämpötila | 200 °C |
| Max. paine | 2000 bar |
| Max. ympäristön lämpötila | 60 °C |
| Min. käyttölämpötila | 0 °C |
|---|---|
| Min. painealue | 0 bar |
| Min. ympäristön lämpötila | -40 °C |
| Nestevaimennettu | Kyllä |
| Paino | 1300 g |
| Rungon materiaali | Ruostumaton teräs 316L |
| Tarkkuusluokka | ±1,6 % max. arvosta standardin EN 837-1 mukaan |
PG23HP-P Bourdon-kaarellinen painemittari on suunniteltu erityisesti korkeapainesovelluksiin, aina 6000 bar:iin saakka. Tämä ominaisuus tekee siitä yhden harvoista painemittareista, joka kykenee näin vaativiin mittaussovelluksiin.
PG23HP-S Bourdon-kaarellinen painemittari on suunniteltu erityisesti korkeapainesovelluksiin, aina 3000 bar:iin saakka. Tämä ominaisuus tekee siitä yhden harvoista painemittareista, joka kykenee näin vaativiin mittaussovelluksiin.
Tyypillisesti PG23HP-P ja PG23HP-S painemittareita käytetään vesileikkaussoveluksissa, painepesureissa ja testipenkeissä.
PG23HP-P/S on valmistettu korkeapainestandardin DIN 16001 turvaluokan "S3" mukaisesti.
Oxley on globaali edelläkävijä sotilas- ja ilmailukäyttöön tarkoitetun LED-teknologian, yönäköratkaisujen sekä EMI-suodattimien kehityksessä.
OEM Open Day järjestettiin tänä vuonna uudella konseptilla, mikä osoittautui mieleiseksi asiakkaillemme, joita saapui paikalle miltei 100 henkeä!
Ylitäytetyt energiansiirtoketjut ovat yleinen näky monissa teollisuuden sovelluksissa. Tutustu artikkelissa, mitä haittoja tästä aiheutuu.
iguksen ainutlaatuinen DNV GL -hyväksyntäjärjestelmä elektroniikkakaapeleille tarjoaa käyttäjälle monenlaisia etuja.
Kaapeleiden valmistuksessa on olemassa useampia erilaisia tapoja jolla jolla johtimet kierretään. Datakaapeleiden valmistuksessa käytetään kolme erilaista tapaa : kerroksittain kierretyt johtimet, parikierretyt johtimet (twisted pair) sekä nelikierre (star-quad).
Olemme mukana Pohjoinen Teollisuus -messuilla! Tule juttelemaan ja tutustumaan uutuuksiin osastolle 849!
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Suosikit | Tilausnumero: | Koko | Max. paine | Tarkkuusluokka | Hinta | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Painemittari 160 mm, 0..2000 bar, ±1,6%
Tuotenumero:
PG23HPS-14389200
Kopioitu!
|
160 mm
|
2000 bar
|
±1,6 % max. arvosta standardin EN 837-1 mukaan
|
|
||
|
Painemittari 160 mm, 0..2500 bar, ±1,6%
Tuotenumero:
PG23HPS-14319342
Kopioitu!
|
160 mm
|
2500 bar
|
±1,6 % max. arvosta standardin EN 837-1 mukaan
|
|
||
|
Painemittari 160 mm, 0..3000 bar, ±1,6%
Tuotenumero:
PG23HPS-14389204
Kopioitu!
|
160 mm
|
3000 bar
|
±1,6 % max. arvosta standardin EN 837-1 mukaan
|
|
||
|
Painemittari 100 mm, 0..2000 bar, ±1,6%
Tuotenumero:
PG23HPS-14358938
Kopioitu!
|
100 mm
|
2000 bar
|
±1,6 % max. arvosta standardin EN 837-1 mukaan
|
|
||
|
Painemittari 100 mm, 0..2500 bar, ±1,6%
Tuotenumero:
PG23HPS-14275351
Kopioitu!
|
100 mm
|
2500 bar
|
±1,6 % max. arvosta standardin EN 837-1 mukaan
|
|
||
|
Painemittari 100 mm, 0..3000 bar, ±1,6%
Tuotenumero:
PG23HPS-79100053
Kopioitu!
|
100 mm
|
3000 bar
|
±1,6 % max. arvosta standardin EN 837-1 mukaan
|
|
||
|
Painemittari 160 mm, 0..3000 bar, ±1,0%
Tuotenumero:
PG23HPP-14389211
Kopioitu!
|
160 mm
|
3000 bar
|
±1,0 % max. arvosta standardin EN 837-1 mukaan
|
|
||
|
Painemittari 160 mm, 0..5000 bar, ±1,0%
Tuotenumero:
PG23HPP-14389214
Kopioitu!
|
160 mm
|
5000 bar
|
±1,0 % max. arvosta standardin EN 837-1 mukaan
|
|
||
|
Painemittari 160 mm, 0..6000 bar, ±1,0%
Tuotenumero:
PG23HPP-71208934
Kopioitu!
|
160 mm
|
6000 bar
|
±1,0 % max. arvosta standardin EN 837-1 mukaan
|
|
Valitse tuote listalta.