| Body shape | I |
|---|---|
| Kierteen tyyppi | Metrinen kierre |
| Letkun halkaisija ulkoreuna | 4 mm |
| Liitäntä | M12x1,25 |
| Material disconnect ring | Niklattu messinki |
| Max. käyttölämpötila | 80 °C |
| Max. paine | 80 bar |
| Min. käyttölämpötila | -20 °C |
|---|---|
| Min. painealue | -0,99 bar |
| Pakkauskoko | 10 kpl |
| Runkomateriaali | Niklattu messinki |
| Tiivisteen materiaali | NBR |
Aignep läpivientiliittimissä on hyvä ja nopea liitäntä ja helppo pneumatiikkaputken irrottaminen. BSPP, BSPT ja metrinen kierre takaa sen, että jokaiseen kohteeseen löytyy sopiva läpivientiliitin. Sopivilla tiivistevalinnoilla kylmänkesto saadaan jopa -40°C asti.
iguksen ainutlaatuinen DNV GL -hyväksyntäjärjestelmä elektroniikkakaapeleille tarjoaa käyttäjälle monenlaisia etuja.
Kaapeleiden valmistuksessa on olemassa useampia erilaisia tapoja jolla jolla johtimet kierretään. Datakaapeleiden valmistuksessa käytetään kolme erilaista tapaa : kerroksittain kierretyt johtimet, parikierretyt johtimet (twisted pair) sekä nelikierre (star-quad).
Olemme mukana Pohjoinen Teollisuus -messuilla! Tule juttelemaan ja tutustumaan uutuuksiin osastolle 849!
Tutustu koneturvallisuuden keskeisiin komponentteihin, kuten turva-aitoihin, valoverhoihin ja turvalaserskannereihin. Löydä oikeat ratkaisut meiltä!
Mikä oikeastaan on servo- ja moottorikaapelin välinen ero? Voiko servokaapelia käyttää tavallisen kolmivaihemoottorin liittämiseen?
Wöhner määrittelee uudelleen, kuinka helppokäyttöinen, turvallinen ja tehokas tehonjakelujärjestelmä voi olla. Lue lisää!
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Suosikit | Tilausnumero: | Letkun halkaisija ulkoreuna | Liitäntä | Hinta | |
|---|---|---|---|---|---|
|
Läpivientiliitin 4mm + M12x1
Tuotenumero:
57050 4-M12X1
Kopioitu!
|
4 mm
|
M12x1,25
|
|
||
|
Läpivientiliitin 5mm + M12x1
Tuotenumero:
57050 5-M14X1
Kopioitu!
|
5 mm
|
M14x1
|
|
||
|
Läpivientiliitin 6mm + M14x1
Tuotenumero:
57050 6-M14X1
Kopioitu!
|
6 mm
|
M14x1
|
|
||
|
Läpivientiliitin 8mm + M16x1
Tuotenumero:
57050 8-M16X1
Kopioitu!
|
8 mm
|
M16x1,5
|
|
||
|
Läpivientiliitin 10mm + M20x1
Tuotenumero:
57050 10-M20X1
Kopioitu!
|
10 mm
|
M20x1,5
|
|
||
|
Läpivientiliitin 12mm + M22x1
Tuotenumero:
57050 12-M22X1
Kopioitu!
|
12 mm
|
M22x1
|
|
Valitse tuote listalta.