AIGNEP
| Body shape | I |
|---|---|
| Letkun halkaisija sisäreuna | 5 mm |
| Letkun halkaisija ulkoreuna | 4 mm |
| Liitäntä | Push-on Ø5 mm |
| Material disconnect ring | Niklattu messinki |
| Max. käyttölämpötila | 80 °C |
| Max. paine | 20 bar |
|---|---|
| Min. käyttölämpötila | -20 °C |
| Min. painealue | -0,99 bar |
| Pakkauskoko | 10 kpl |
| Runkomateriaali | Niklattu messinki |
Aignep liittimissä on hyvää nopea liitäntä ja helppo pneumatiikkaputken irrottaminen. BSPP, BSPT ja metrinen kierre takaa sen, että jokaiseen kohteeseen löytyy sopiva liitin. Sopivilla tiivistevalinnoilla kylmänkesto saadaan jopa -40°C asti.
iguksen ainutlaatuinen DNV GL -hyväksyntäjärjestelmä elektroniikkakaapeleille tarjoaa käyttäjälle monenlaisia etuja.
Kaapeleiden valmistuksessa on olemassa useampia erilaisia tapoja jolla jolla johtimet kierretään. Datakaapeleiden valmistuksessa käytetään kolme erilaista tapaa : kerroksittain kierretyt johtimet, parikierretyt johtimet (twisted pair) sekä nelikierre (star-quad).
Olemme mukana Pohjoinen Teollisuus -messuilla! Tule juttelemaan ja tutustumaan uutuuksiin osastolle 849!
Tutustu koneturvallisuuden keskeisiin komponentteihin, kuten turva-aitoihin, valoverhoihin ja turvalaserskannereihin. Löydä oikeat ratkaisut meiltä!
Mikä oikeastaan on servo- ja moottorikaapelin välinen ero? Voiko servokaapelia käyttää tavallisen kolmivaihemoottorin liittämiseen?
Wöhner määrittelee uudelleen, kuinka helppokäyttöinen, turvallinen ja tehokas tehonjakelujärjestelmä voi olla. Lue lisää!
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Suosikit | Tilausnumero: | Letkun halkaisija sisäreuna | Letkun halkaisija ulkoreuna | Liitäntä | Hinta | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Supistin 5mm --> 4mm
Tuotenumero:
57700 5-4
Kopioitu!
|
5 mm
|
4 mm
|
Push-on Ø5 mm
|
|
||
|
Supistin 6mm --> 4mm
Tuotenumero:
57700 6-4
Kopioitu!
|
6 mm
|
4 mm
|
Push-on Ø6 mm
|
|
||
|
Supistin 6mm --> 5mm
Tuotenumero:
57700 6-5
Kopioitu!
|
6 mm
|
5 mm
|
Push-on Ø6 mm
|
|
||
|
Supistin 8mm --> 4mm
Tuotenumero:
57700 8-4
Kopioitu!
|
8 mm
|
4 mm
|
Push-on Ø8 mm
|
|
||
|
Supistin 8mm --> 6mm
Tuotenumero:
57700 8-6
Kopioitu!
|
8 mm
|
6 mm
|
Push-on Ø8 mm
|
|
||
|
Supistin 10mm --> 4mm
Tuotenumero:
57700 10-4
Kopioitu!
|
10 mm
|
4 mm
|
Push-on Ø10 mm
|
|
||
|
Supistin 10mm --> 8mm
Tuotenumero:
57700 10-8
Kopioitu!
|
10 mm
|
8 mm
|
Push-on Ø10 mm
|
|
||
|
Supistin 12mm --> 8mm
Tuotenumero:
57700 12-8
Kopioitu!
|
12 mm
|
8 mm
|
Push-on Ø12 mm
|
|
Valitse tuote listalta.