AIGNEP
| Body shape | L |
|---|---|
| Kierteen tyyppi | G-kierre |
| Letkun halkaisija ulkoreuna | 4 mm |
| Liitäntä | G1/8 |
| Material disconnect ring | Niklattu messinki |
| Max. käyttölämpötila | 80 °C |
| Max. paine | 80 bar |
| Min. käyttölämpötila | -20 °C |
|---|---|
| Min. painealue | -0,99 bar |
| Pakkauskoko | 10 kpl |
| Runkomateriaali | Niklattu messinki |
| Tiivisteen materiaali | NBR |
Aignep liittimissä on hyvää nopea liitäntä ja helppo pneumatiikkaputken irrottaminen. BSPP, BSPT ja metrinen kierre takaa sen, että jokaiseen kohteeseen löytyy sopiva liitin. Sopivilla tiivistevalinnoilla kylmänkesto saadaan jopa -40°C asti.
iguksen ainutlaatuinen DNV GL -hyväksyntäjärjestelmä elektroniikkakaapeleille tarjoaa käyttäjälle monenlaisia etuja.
Kaapeleiden valmistuksessa on olemassa useampia erilaisia tapoja jolla jolla johtimet kierretään. Datakaapeleiden valmistuksessa käytetään kolme erilaista tapaa : kerroksittain kierretyt johtimet, parikierretyt johtimet (twisted pair) sekä nelikierre (star-quad).
Olemme mukana Pohjoinen Teollisuus -messuilla! Tule juttelemaan ja tutustumaan uutuuksiin osastolle 849!
Tutustu koneturvallisuuden keskeisiin komponentteihin, kuten turva-aitoihin, valoverhoihin ja turvalaserskannereihin. Löydä oikeat ratkaisut meiltä!
Mikä oikeastaan on servo- ja moottorikaapelin välinen ero? Voiko servokaapelia käyttää tavallisen kolmivaihemoottorin liittämiseen?
Wöhner määrittelee uudelleen, kuinka helppokäyttöinen, turvallinen ja tehokas tehonjakelujärjestelmä voi olla. Lue lisää!
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Suosikit | Tilausnumero: | Letkun halkaisija ulkoreuna | Liitäntä | Hinta | |
|---|---|---|---|---|---|
|
Suunnattava kulmapistoliitin 4mm + G1/8 SK
Tuotenumero:
57106 4-1/8
Kopioitu!
|
4 mm
|
G1/8
|
|
||
|
Suunnattava kulmapistoliitin 4mm + G1/4 SK
Tuotenumero:
57106 4-1/4
Kopioitu!
|
4 mm
|
G1/4
|
|
||
|
Suunnattava kulmapistoliitin 6mm + G1/8 SK
Tuotenumero:
57106 6-1/8
Kopioitu!
|
6 mm
|
G1/8
|
|
||
|
Suunnattava kulmapistoliitin 6mm + G1/4 SK
Tuotenumero:
57106 6-1/4
Kopioitu!
|
6 mm
|
G1/4
|
|
||
|
Suunnattava kulmapistoliitin 8mm + G1/8 SK
Tuotenumero:
57106 8-1/8
Kopioitu!
|
8 mm
|
G1/8
|
|
||
|
Suunnattava kulmapistoliitin 8mm + G1/4 SK
Tuotenumero:
57106 8-1/4
Kopioitu!
|
8 mm
|
G1/4
|
|
Valitse tuote listalta.