| Max. aineen lämpötila | 121 °C |
|---|---|
| Max. käyttölämpötila | 121 °C |
| Max. paine | 13,8 bar |
| Min. aineen lämpötila | 1 °C |
| Min. käyttölämpötila | 1 °C |
| O-renkaan materiaali | Buna, Kalrez, Viton |
| Rungon materiaali | Alumiini |
|---|---|
| Skaalan pituus | 65 mm |
| Säätöalue | max 63 ls/min |
| Venttiilin tyyppi | Valve Plug, NRS-316SS #1 - 6, Cartridge ll/lll |
| Yhteyden materiaali | Messinki, Ruostumaton teräs |
1350/1355 ovat kehittyneempi versio 1250/1255:sta. Tarkkuus ja virtausalue on parantunut.
Rotametrin voi tilata venttiilin (in/outlet) kerta tai vakiovirtaussäätimen kanssa
iguksen ainutlaatuinen DNV GL -hyväksyntäjärjestelmä elektroniikkakaapeleille tarjoaa käyttäjälle monenlaisia etuja.
Kaapeleiden valmistuksessa on olemassa useampia erilaisia tapoja jolla jolla johtimet kierretään. Datakaapeleiden valmistuksessa käytetään kolme erilaista tapaa : kerroksittain kierretyt johtimet, parikierretyt johtimet (twisted pair) sekä nelikierre (star-quad).
Olemme mukana Pohjoinen Teollisuus -messuilla! Tule juttelemaan ja tutustumaan uutuuksiin osastolle 849!
Tutustu koneturvallisuuden keskeisiin komponentteihin, kuten turva-aitoihin, valoverhoihin ja turvalaserskannereihin. Löydä oikeat ratkaisut meiltä!
Mikä oikeastaan on servo- ja moottorikaapelin välinen ero? Voiko servokaapelia käyttää tavallisen kolmivaihemoottorin liittämiseen?
Wöhner määrittelee uudelleen, kuinka helppokäyttöinen, turvallinen ja tehokas tehonjakelujärjestelmä voi olla. Lue lisää!