| Aineen kanssa kosketuksissa olevien osien materiaali | Ruostumaton teräs 316Ti |
|---|---|
| Holkin materiaali | POM |
| IP-luokka | IP67 |
| Max. aineen lämpötila | 70 °C |
| Max. jännite DC | 24 V |
| Max. kuormitus | 300 mA |
| Max. paine | 200 bar |
| Max. virtausalue | 150 cm/s |
| Max. viskositeetti | 1 cSt |
| Min. aineen lämpötila | 0 °C |
|---|---|
| Min. virtausalue | 1 cm/s |
| Näytön materiaali | Karkaistu mineraalilasi |
| Paino | 0,25 kg |
| Rungon materiaali | Ruostumaton teräs 303 |
| Toistotarkkuus | 1 % |
| Type of flow component | Virtausvalvonta |
| Virrankulutus | 80 mA |
Honsberg Omni-F on kalorimetrinen virtausanturi, jossa on paikallisnäytön lisäksi analogialähtö ja kaksi aseteltavaa kytkentäpistettä. LCD-näytöltä voi seurata virtausnopeutta sekä indikoida ulostulojen tilaa.
Wöhner määrittelee uudelleen, kuinka helppokäyttöinen, turvallinen ja tehokas tehonjakelujärjestelmä voi olla. Lue lisää!
Oikean RAM-kiinnikkeen valinta tarkoittaa oikeaa mitoitusta alusta alkaen. Ajoneuvoissa ja koneissa pelkkä laitteen paino ei ratkaise – myös tärinä, iskut, nopeus ja asennuskulma vaikuttavat.
OEM Finland vahvistaa nyt yhteistyötään Emersonin kanssa ja ottaa laajennetun vastuun useista heidän johtavista tuotemerkeistään Suomen markkinoilla.
Valikoimistamme löytyy tuoteratkaisuja kuljetinlinjastoihin ja tuotteiden laaduntarkkailuun. Kysy miten voimme auttaa sinua!
Kalvonäppäimistöt ovat edullinen ja toimintavarma ratkaisu kun tarvitset paikallisohjauksen laitteeseesi. Riippumatta siitä onko tarpeesi yksi näppäin tai koko QWERTY-näppäimistö, kalvonäppäimillä sen toteuttaminen on mahdollista.
ADEL Systemin CBI60W ja CBI600W ovat älykkäitä DC-UPS-ratkaisuja Ethernet-integraatiolla. Lue lisää!
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Suosikit | Tilausnumero: | Hinta | |
|---|---|---|---|
|
Virtausanturi näytöllä 2-150 cm/s 4-20 mA
Tuotenumero:
OMNI-F008HK028S
Kopioitu!
|
|
||
|
Virtausanturi näytöllä 1-150 1/2"
Tuotenumero:
OMNI-F015HK029S
Kopioitu!
|
|
Valitse tuote listalta.