| Aineen kanssa kosketuksissa olevien osien materiaali | Ruostumaton teräs 316Ti |
|---|---|
| IP-luokka | IP67 |
| Materials Clips | PA6.6 |
| Max. aineen lämpötila | 70 °C |
| Max. jännite DC | 24 V |
| Max. kuormitus | 100 mA |
| Max. paine | 100 bar |
| Max. virtausalue | 150 cm/s |
|---|---|
| Min. virtausalue | 1 cm/s |
| Rungon materiaali | Ruostumaton teräs 1.4305 |
| Toistotarkkuus | 1 % |
| Virrankulutus | 100 mA |
Honsberg Flex-F on kalorimetrinen virtausanturi analogia ulostulolla ja kytkintiedolla. Flex-F on erinomainen valinta kun tarvitaan monipuolinen, kestävä ja erittäin pienen painehäviön tuottava anturi. Anturin kytkentäpisteen voi itse säätää mukana tulevan magneetin avulla.
Oxley on globaali edelläkävijä sotilas- ja ilmailukäyttöön tarkoitetun LED-teknologian, yönäköratkaisujen sekä EMI-suodattimien kehityksessä.
OEM Open Day järjestettiin tänä vuonna uudella konseptilla, mikä osoittautui mieleiseksi asiakkaillemme, joita saapui paikalle miltei 100 henkeä!
Ylitäytetyt energiansiirtoketjut ovat yleinen näky monissa teollisuuden sovelluksissa. Tutustu artikkelissa, mitä haittoja tästä aiheutuu.
iguksen ainutlaatuinen DNV GL -hyväksyntäjärjestelmä elektroniikkakaapeleille tarjoaa käyttäjälle monenlaisia etuja.
Kaapeleiden valmistuksessa on olemassa useampia erilaisia tapoja jolla jolla johtimet kierretään. Datakaapeleiden valmistuksessa käytetään kolme erilaista tapaa : kerroksittain kierretyt johtimet, parikierretyt johtimet (twisted pair) sekä nelikierre (star-quad).
Olemme mukana Pohjoinen Teollisuus -messuilla! Tule juttelemaan ja tutustumaan uutuuksiin osastolle 849!
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Suosikit | Tilausnumero: | Hinta | |
|---|---|---|---|
|
"Virtausanturi 1-150cm/s, 1/4"", 4-20mA"
Tuotenumero:
FLEX-F008HK028I
Kopioitu!
|
|
||
|
"Virtausanturi 1-150cm/s, 1/2"", 4-20mA"
Tuotenumero:
FLEX-F015HK029I
Kopioitu!
|
|
Valitse tuote listalta.