| IP-luokka | IP67 |
|---|---|
| Liittimen materiaali | Niklattu messinki |
| Material tinplate | Ruostumaton teräs 1.4031k |
| Max. aineen lämpötila | 70 °C |
| Max. jännite DC | 30 V |
| Max. kuormitus | 100 mA |
| Max. paine | 16 bar |
| Max. virtaus | 120 l/min |
| Max. virtausalue | 15 l/min |
| Max. viskositeetti | 1 cSt |
| Min. aineen lämpötila | 0 °C |
|---|---|
| Min. jännite DC | 10 V |
| Min. virtausalue | 1 l/min |
| Paino | 0,35 kg |
| Rungon materiaali | PPS |
| Tiivisteen materiaali | Viton |
| Type of flow component | Virtausvalvonta |
| Virrankulutus | 20 mA |
Malli XF on kompakti, vesisovelluksiin tarkoitettu virtausanturi PPS-muovista ja niklatusta messingistä. Toiminta perustuu joustavaan, ruostumattomasta teräksestä valmistettuun läppään ja sen kanssa toimivaan magneettiin, jotka muodostavat yhdessä muuttuvan magneettikentän. Tämä toiminta takaa pidemmän käyttöiän, alhaisen painehäviön ja nopean vasteajan.
Wöhner määrittelee uudelleen, kuinka helppokäyttöinen, turvallinen ja tehokas tehonjakelujärjestelmä voi olla. Lue lisää!
Oikean RAM-kiinnikkeen valinta tarkoittaa oikeaa mitoitusta alusta alkaen. Ajoneuvoissa ja koneissa pelkkä laitteen paino ei ratkaise – myös tärinä, iskut, nopeus ja asennuskulma vaikuttavat.
OEM Finland vahvistaa nyt yhteistyötään Emersonin kanssa ja ottaa laajennetun vastuun useista heidän johtavista tuotemerkeistään Suomen markkinoilla.
Valikoimistamme löytyy tuoteratkaisuja kuljetinlinjastoihin ja tuotteiden laaduntarkkailuun. Kysy miten voimme auttaa sinua!
Kalvonäppäimistöt ovat edullinen ja toimintavarma ratkaisu kun tarvitset paikallisohjauksen laitteeseesi. Riippumatta siitä onko tarpeesi yksi näppäin tai koko QWERTY-näppäimistö, kalvonäppäimillä sen toteuttaminen on mahdollista.
ADEL Systemin CBI60W ja CBI600W ovat älykkäitä DC-UPS-ratkaisuja Ethernet-integraatiolla. Lue lisää!
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Suosikit | Tilausnumero: | Max. virtausalue | Paino | Hinta | |
|---|---|---|---|---|---|
|
Virtauslähetin FX
Tuotenumero:
XF-008GMI015
Kopioitu!
|
15 l/min
|
0,35 kg
|
|
||
|
Virtauslähetin FX
Tuotenumero:
XF-008GMU015
Kopioitu!
|
15 l/min
|
0,35 kg
|
|
||
|
Virtauslähetin FX
Tuotenumero:
XF-010GMI025
Kopioitu!
|
25 l/min
|
0,34 kg
|
|
||
|
Virtauslähetin FX
Tuotenumero:
XF-010GMU025
Kopioitu!
|
25 l/min
|
0,34 kg
|
|
||
|
Virtauslähetin FX
Tuotenumero:
XF-015GMI050
Kopioitu!
|
50 l/min
|
0,35 kg
|
|
||
|
Virtauslähetin FX
Tuotenumero:
XF-015GMU050
Kopioitu!
|
50 l/min
|
0,35 kg
|
|
||
|
Virtauslähetin FX
Tuotenumero:
XF-020GMI080
Kopioitu!
|
80 l/min
|
0,37 kg
|
|
||
|
Virtauslähetin FX
Tuotenumero:
XF-020GMU080
Kopioitu!
|
80 l/min
|
0,37 kg
|
|
Valitse tuote listalta.