| Asteikon materiaali | Akryyli |
|---|---|
| Indikaattorin materiaali | PVDF |
| IP-luokka | IP65 |
| Jousen materiaali | Ruostumaton teräs 301 |
| Kupin materiaali | Niklattu messinki |
| Max. aineen lämpötila | 90 °C |
| Max. jännite AC | 250 V |
| Max. kosketusluokka | 15 VA |
| Max. paine | 50 bar |
| Max. virtaus | 15 l/min |
|---|---|
| Max. virtausalue | 15 l/min |
| Min. virtausalue | 3 l/min |
| Paino | 1,3 kg |
| Rungon materiaali | Niklattu messinki |
| Tiivisteen materiaali | NBR |
| Type of flow component | Virtauskytkimet |
| Viskositeetti | 1 cSt |
Sopii hyvin sovelluksiin joissa käytetään öljyä tai sameaa nestettä. Metalliosat messinkiä tai ruostumatonta terästä. Saatavana myös ilman kytkintä.
Oxley on globaali edelläkävijä sotilas- ja ilmailukäyttöön tarkoitetun LED-teknologian, yönäköratkaisujen sekä EMI-suodattimien kehityksessä.
OEM Open Day järjestettiin tänä vuonna uudella konseptilla, mikä osoittautui mieleiseksi asiakkaillemme, joita saapui paikalle miltei 100 henkeä!
Ylitäytetyt energiansiirtoketjut ovat yleinen näky monissa teollisuuden sovelluksissa. Tutustu artikkelissa, mitä haittoja tästä aiheutuu.
iguksen ainutlaatuinen DNV GL -hyväksyntäjärjestelmä elektroniikkakaapeleille tarjoaa käyttäjälle monenlaisia etuja.
Kaapeleiden valmistuksessa on olemassa useampia erilaisia tapoja jolla jolla johtimet kierretään. Datakaapeleiden valmistuksessa käytetään kolme erilaista tapaa : kerroksittain kierretyt johtimet, parikierretyt johtimet (twisted pair) sekä nelikierre (star-quad).
Olemme mukana Pohjoinen Teollisuus -messuilla! Tule juttelemaan ja tutustumaan uutuuksiin osastolle 849!
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Suosikit | Tilausnumero: | Max. virtaus | Max. virtausalue | Min. virtausalue | Paino | Hinta | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Virtausindikaattori
Tuotenumero:
NOK-008GM015
Kopioitu!
|
15 l/min
|
15 l/min
|
3 l/min
|
1,3 kg
|
|
||
|
Virtausindikaattori
Tuotenumero:
NOK-010GM015
Kopioitu!
|
15 l/min
|
15 l/min
|
3 l/min
|
1,25 kg
|
|
||
|
Virtausindikaattori
Tuotenumero:
NOK-015GM030
Kopioitu!
|
30 l/min
|
30 l/min
|
5 l/min
|
1,25 kg
|
|
||
|
Virtausindikaattori 5-50l/min, G3/4
Tuotenumero:
NOK-020GM050
Kopioitu!
|
50 l/min
|
50 l/min
|
5 l/min
|
1,15 kg
|
|
||
|
Virtausindikaattori 10-60l/min, G1
Tuotenumero:
NOK-025GM060
Kopioitu!
|
60 l/min
|
60 l/min
|
10 l/min
|
1,05 kg
|
|
Valitse tuote listalta.