| IP-luokka | IP65 |
|---|---|
| Jousen materiaali | Ruostumaton teräs 301 |
| Kupin materiaali | Messinki |
| Max. aineen lämpötila | 120 °C |
| Max. jännite AC/DC | 175 V |
| Max. kosketusluokka | 50 VA |
| Max. paine | 200 bar |
| Max. virtaus | 12 l/min |
| Max. virtausalue | 8 l/min |
| Max. viskositeetti | 330 cSt |
|---|---|
| Min. virtausalue | 0,5 l/min |
| Min. viskositeetti | 30 cSt |
| Paino | 1,4 kg |
| Rungon materiaali | Niklattu messinki |
| Tiivisteen materiaali | NBR |
| Type of flow component | Virtauskytkimet |
Honsberg HD2K on erityisesti öljylle tai muille viskoosisille ainelle tarkoitettu virtausvahti. Asteikolla varustettu näyttö kytkentäpisteen asetukseen. Tukeva teräsrunko kestää jopa 200 bar paineen.
Wöhner määrittelee uudelleen, kuinka helppokäyttöinen, turvallinen ja tehokas tehonjakelujärjestelmä voi olla. Lue lisää!
Oikean RAM-kiinnikkeen valinta tarkoittaa oikeaa mitoitusta alusta alkaen. Ajoneuvoissa ja koneissa pelkkä laitteen paino ei ratkaise – myös tärinä, iskut, nopeus ja asennuskulma vaikuttavat.
OEM Finland vahvistaa nyt yhteistyötään Emersonin kanssa ja ottaa laajennetun vastuun useista heidän johtavista tuotemerkeistään Suomen markkinoilla.
Valikoimistamme löytyy tuoteratkaisuja kuljetinlinjastoihin ja tuotteiden laaduntarkkailuun. Kysy miten voimme auttaa sinua!
Kalvonäppäimistöt ovat edullinen ja toimintavarma ratkaisu kun tarvitset paikallisohjauksen laitteeseesi. Riippumatta siitä onko tarpeesi yksi näppäin tai koko QWERTY-näppäimistö, kalvonäppäimillä sen toteuttaminen on mahdollista.
ADEL Systemin CBI60W ja CBI600W ovat älykkäitä DC-UPS-ratkaisuja Ethernet-integraatiolla. Lue lisää!
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Suosikit | Tilausnumero: | Kupin materiaali | Max. virtaus | Max. virtausalue | Min. virtausalue | Paino | Rungon materiaali | Tiivisteen materiaali | Hinta | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Virtauskytkin öljylle 0,5-8 l/min, G1/4
Tuotenumero:
HD2K-008GM008
Kopioitu!
|
Messinki
|
12 l/min
|
8 l/min
|
0,5 l/min
|
1,4 kg
|
Niklattu messinki
|
NBR
|
|
||
Virtauskytkin öljylle
Tuotenumero:
HD2K-010GM015
Kopioitu!
|
Messinki
|
22 l/min
|
15 l/min
|
1,5 l/min
|
1,4 kg
|
Niklattu messinki
|
NBR
|
|
||
Virtauskytkin öljylle 2,5-25 l/min, G1/2
Tuotenumero:
HD2K-015GM025
Kopioitu!
|
Messinki
|
35 l/min
|
25 l/min
|
2,5 l/min
|
1,3 kg
|
Niklattu messinki
|
NBR
|
|
||
Virtauskytkin öljylle
Tuotenumero:
HD2K-020GM040
Kopioitu!
|
Messinki
|
60 l/min
|
40 l/min
|
6 l/min
|
1,2 kg
|
Niklattu messinki
|
NBR
|
|
||
Virtauskytkin öljylle 1", 12-60 l/min
Tuotenumero:
HD2K-025GM060
Kopioitu!
|
Messinki
|
80 l/min
|
60 l/min
|
12 l/min
|
1,1 kg
|
Niklattu messinki
|
NBR
|
|
||
Virtauskytkin öljylle, 0,5-8l/min, G1/4
Tuotenumero:
HD2K-008GK008
Kopioitu!
|
Ruostumaton teräs 316L
|
12 l/min
|
8 l/min
|
0,5 l/min
|
1,3 kg
|
Ruostumaton teräs 316Ti
|
FKM
|
|
||
Virtauskytkin öljylle
Tuotenumero:
HD2K-010GK015
Kopioitu!
|
Ruostumaton teräs 316L
|
22 l/min
|
15 l/min
|
1,5 l/min
|
1,3 kg
|
Ruostumaton teräs 316Ti
|
FKM
|
|
||
Virtauskytkin öljylle
Tuotenumero:
HD2K-015GK025
Kopioitu!
|
Ruostumaton teräs 316L
|
35 l/min
|
25 l/min
|
2,5 l/min
|
1,3 kg
|
Ruostumaton teräs 316Ti
|
FKM
|
|
||
Virtauskytkin öljylle
Tuotenumero:
HD2K-020GK040
Kopioitu!
|
Ruostumaton teräs 316L
|
60 l/min
|
40 l/min
|
6 l/min
|
1,2 kg
|
Ruostumaton teräs 316Ti
|
FKM
|
|
||
Virtauskytkin öljylle
Tuotenumero:
HD2K-025GK060
Kopioitu!
|
Ruostumaton teräs 316L
|
80 l/min
|
60 l/min
|
12 l/min
|
1,1 kg
|
Ruostumaton teräs 316Ti
|
FKM
|
|
Valitse tuote listalta.