| IP-luokka | IP67 |
|---|---|
| Jousen materiaali | Ruostumaton teräs 301 |
| Max. aineen lämpötila | 90 °C |
| Max. jännite AC | 230 V |
| Max. kosketinkuorma | 0,5 A |
| Max. paine | 10 bar |
| Max. virtaus | 20 l/min |
| Max. virtausalue | 6 l/min |
|---|---|
| Min. virtausalue | 1 l/min |
| Paino | 0,05 kg |
| Rungon materiaali | POM |
| Type of flow component | Virtauskytkimet |
Honsberg FW1 on mekaaninen virtausvahti nesteelle ja kaasulle. Soveltuu erityisesti teollisuuskäyttöön. Rungon materiaali POM tai niklattu messinki.
Mikä oikeastaan on servo- ja moottorikaapelin välinen ero? Voiko servokaapelia käyttää tavallisen kolmivaihemoottorin liittämiseen?
Wöhner määrittelee uudelleen, kuinka helppokäyttöinen, turvallinen ja tehokas tehonjakelujärjestelmä voi olla. Lue lisää!
Oikean RAM-kiinnikkeen valinta tarkoittaa oikeaa mitoitusta alusta alkaen. Ajoneuvoissa ja koneissa pelkkä laitteen paino ei ratkaise – myös tärinä, iskut, nopeus ja asennuskulma vaikuttavat.
OEM Finland vahvistaa nyt yhteistyötään Emersonin kanssa ja ottaa laajennetun vastuun useista heidän johtavista tuotemerkeistään Suomen markkinoilla.
Valikoimistamme löytyy tuoteratkaisuja kuljetinlinjastoihin ja tuotteiden laaduntarkkailuun. Kysy miten voimme auttaa sinua!
Kalvonäppäimistöt ovat edullinen ja toimintavarma ratkaisu kun tarvitset paikallisohjauksen laitteeseesi. Riippumatta siitä onko tarpeesi yksi näppäin tai koko QWERTY-näppäimistö, kalvonäppäimillä sen toteuttaminen on mahdollista.
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Suosikit | Tilausnumero: | Max. paine | Max. virtaus | Max. virtausalue | Paino | Rungon materiaali | Tiivisteen materiaali | Hinta | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Virtauskytkin
Tuotenumero:
FW1-015GP006
Kopioitu!
|
10 bar
|
20 l/min
|
6 l/min
|
0,05 kg
|
POM
|
|
|
||
Virtauskytkin
Tuotenumero:
FW1-020GP011
Kopioitu!
|
10 bar
|
30 l/min
|
11 l/min
|
0,15 kg
|
POM
|
|
|
||
Virtauskytkin
Tuotenumero:
FW1-025GP011
Kopioitu!
|
10 bar
|
30 l/min
|
11 l/min
|
0,2 kg
|
POM
|
|
|
||
Virtauskytkin
Tuotenumero:
FW1-008GM006
Kopioitu!
|
100 bar
|
8 l/min
|
6 l/min
|
0,35 kg
|
Niklattu messinki
|
Viton
|
|
||
Virtauskytkin
Tuotenumero:
FW1-010GM006
Kopioitu!
|
100 bar
|
10 l/min
|
6 l/min
|
0,35 kg
|
Niklattu messinki
|
Viton
|
|
||
Virtauskytkin 1-6l/min, G1/2
Tuotenumero:
FW1-015GM006
Kopioitu!
|
100 bar
|
20 l/min
|
6 l/min
|
0,3 kg
|
Niklattu messinki
|
Viton
|
|
||
Virtauskytkin
Tuotenumero:
FW1-020GM011
Kopioitu!
|
100 bar
|
30 l/min
|
11 l/min
|
0,75 kg
|
Niklattu messinki
|
Viton
|
|
||
Virtauskytkin
Tuotenumero:
FW1-025GM011
Kopioitu!
|
100 bar
|
30 l/min
|
11 l/min
|
0,75 kg
|
Niklattu messinki
|
Viton
|
|
Valitse tuote listalta.