| IP-luokka | IP65 |
|---|---|
| Jousen materiaali | Ruostumaton teräs 316Ti |
| Kupin materiaali | Messinki |
| Max. aineen lämpötila | 100 °C |
| Max. jännite AC | 200 V |
| Max. kosketusluokka | 20 VA |
| Max. paine | 300 bar |
| Max. virtaus | 0,17 l/min |
| Max. virtausalue | 0,13 l/min |
|---|---|
| Min. virtausalue | 0,04 l/min |
| Paino | 0,14 kg |
| Rungon materiaali | Niklattu messinki |
| Tiivisteen materiaali | NBR |
| Type of flow component | Virtauskytkimet |
| Viskositeetti | 1 cSt |
Honsberg RVM on mekaaninen virtausvahti hitaille virtauksille. Erittäin hyvä paineenkesto. Kytkentäpiste säädettävissä. Materiaalina niklattu messinki tai RST.
Oxley on globaali edelläkävijä sotilas- ja ilmailukäyttöön tarkoitetun LED-teknologian, yönäköratkaisujen sekä EMI-suodattimien kehityksessä.
OEM Open Day järjestettiin tänä vuonna uudella konseptilla, mikä osoittautui mieleiseksi asiakkaillemme, joita saapui paikalle miltei 100 henkeä!
Ylitäytetyt energiansiirtoketjut ovat yleinen näky monissa teollisuuden sovelluksissa. Tutustu artikkelissa, mitä haittoja tästä aiheutuu.
iguksen ainutlaatuinen DNV GL -hyväksyntäjärjestelmä elektroniikkakaapeleille tarjoaa käyttäjälle monenlaisia etuja.
Kaapeleiden valmistuksessa on olemassa useampia erilaisia tapoja jolla jolla johtimet kierretään. Datakaapeleiden valmistuksessa käytetään kolme erilaista tapaa : kerroksittain kierretyt johtimet, parikierretyt johtimet (twisted pair) sekä nelikierre (star-quad).
Olemme mukana Pohjoinen Teollisuus -messuilla! Tule juttelemaan ja tutustumaan uutuuksiin osastolle 849!
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Suosikit | Tilausnumero: | Kupin materiaali | Max. virtaus | Max. virtausalue | Min. virtausalue | Rungon materiaali | Tiivisteen materiaali | Hinta | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Virtausvahti
Tuotenumero:
RVM-008GM013
Kopioitu!
|
Messinki
|
0,17 l/min
|
0,13 l/min
|
0,04 l/min
|
Niklattu messinki
|
NBR
|
|
||
Virtausvahti
Tuotenumero:
RVM-008GM060
Kopioitu!
|
Messinki
|
0,72 l/min
|
0,6 l/min
|
0,1 l/min
|
Niklattu messinki
|
NBR
|
|
||
Virtausvahti 0,5-3l/min, G1/4
Tuotenumero:
RVM-008GM300
Kopioitu!
|
Messinki
|
3,6 l/min
|
3 l/min
|
0,5 l/min
|
Niklattu messinki
|
NBR
|
|
||
Virtausvahti
Tuotenumero:
RVM-008GK013
Kopioitu!
|
Ruostumaton teräs 316Ti
|
0,17 l/min
|
0,13 l/min
|
0,04 l/min
|
Ruostumaton teräs 316Ti
|
Viton
|
|
||
Virtausvahti
Tuotenumero:
RVM-008GK060
Kopioitu!
|
Ruostumaton teräs 316Ti
|
0,72 l/min
|
0,6 l/min
|
0,1 l/min
|
Ruostumaton teräs 316Ti
|
Viton
|
|
||
Virtausvahti
Tuotenumero:
RVM-008GK300
Kopioitu!
|
Ruostumaton teräs 316Ti
|
3,6 l/min
|
3 l/min
|
0,5 l/min
|
Ruostumaton teräs 316Ti
|
Viton
|
|
Valitse tuote listalta.