ECCO
400-sarjan pyörivissä majakoissa on free-form optiikka, joka lisää valotehoa vähintään 20 %. Majakkamallia on saatavana seitsemällä eri kiinnitysvaihtoehdolla. Tuote on suunniteltu kestämään hyvin tärinää ja siten pidentämään tuotteen käyttöikää.
| Asennus | Magneetti 70 |
|---|---|
| EMC | R10 |
| IP-luokka | IP65 |
| Jännite | 12-24 V |
| Korkeus | 154 mm |
| Liitäntä | tupakansytytin |
| Linssin väri | Oranssi |
| Pohjan leveys | 198,5 mm |
|---|---|
| Pyörivä | Kyllä |
| R65 | Kyllä |
| Takuu | 1 vuosi |
| Valon tyyppi | Halogeenilamppu |
| Värivalo | Oranssi |
400-sarjan pyörivissä majakoissa on free-form optiikka, joka lisää valotehoa vähintään 20 %. Majakkamallia on saatavana seitsemällä eri kiinnitysvaihtoehdolla. Tuote on suunniteltu kestämään hyvin tärinää ja siten pidentämään tuotteen käyttöikää.
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Suosikit | Tilausnumero: | Asennus | Korkeus | Liitäntä | Pohjan leveys | Hinta | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
Majakka Pyörivä Mag70.kiinnitys
Tuotenumero:
E400.000
Kopioitu!
|
Magneetti 70
|
154 mm
|
tupakansytytin
|
198,5 mm
|
|
||
Majakka Pyörivä 1-pulttikiinnitys
Tuotenumero:
E401.000
Kopioitu!
|
1 pultti
|
147 mm
|
|
153 mm
|
|
||
|
Majakka Pyörivä DIN-pylväskiinnitys
Tuotenumero:
E402.000
Kopioitu!
|
DIN pylväs
|
204 mm
|
|
153 mm
|
|
||
|
Majakka Pyörivä 3-pulttikiinnitys
Tuotenumero:
E403.000
Kopioitu!
|
3 pulttia
|
144 mm
|
|
153 mm
|
|
||
|
Majakka Pyörivä Flexi kiinnitys
Tuotenumero:
E404.000
Kopioitu!
|
DIN pylväs joustava
|
210 mm
|
|
134 mm
|
|
||
Majakka Pyörivä Mag50.kiinnitys
Tuotenumero:
E407.000
Kopioitu!
|
Magneetti 50
|
151,7 mm
|
tupakansytytin
|
167 mm
|
|
||
|
Majakka Pyörivä Kartio1-pultiikiinnitys
Tuotenumero:
E408.000
Kopioitu!
|
1 pultti kartio
|
157,4 mm
|
|
132 mm
|
|
Valitse tuote listalta.