ECCO
Valittavissaerilaisia malleja.
- 591-001: Kustannustehokas kaksiääninen varoitus kompaktissa kotelossa. Ei tarkoitettu peruutussummeriksi.
- 532-001: Peruutus/kaksoisääninen hälytin antaa 102 desibelin varoituksen kompaktissa kotelossa, jossa on 1M johtoliitäntä.
- 590-001: Antaa jatkuvan 102 desibelin varoituksen kompaktissa kotelossa, jossa on 150 mm:n johtoliitäntä.
- FH575 ja FH577: Suunniteltu erityisesti käytettäväksi SCR-ohjatuissa sähköajoneuvoissa tai raskaan tärinän IC-ajoneuvoissa.
| Asennus | 2 pulttia |
|---|---|
| EMC | R10 |
| Hyväksynnät | CE, UL |
| Jännite | 12-24 V |
| Korkeus | 72 mm |
| Leveys | 44 mm |
| Liitäntä | Johdon ulostulo oikealle |
| Max. käyttölämpötila | 85 °C |
|---|---|
| Max. äänenvoimakkuus | 102 dB |
| Min. käyttölämpötila | -40 °C |
| Pituus | 102 mm |
| Takuu | 2 vuotta |
| Virrankulutus | 0,3 A |
Valittavissaerilaisia malleja.
- 591-001: Kustannustehokas kaksiääninen varoitus kompaktissa kotelossa. Ei tarkoitettu peruutussummeriksi.
- 532-001: Peruutus/kaksoisääninen hälytin antaa 102 desibelin varoituksen kompaktissa kotelossa, jossa on 1M johtoliitäntä.
- 590-001: Antaa jatkuvan 102 desibelin varoituksen kompaktissa kotelossa, jossa on 150 mm:n johtoliitäntä.
- FH575 ja FH577: Suunniteltu erityisesti käytettäväksi SCR-ohjatuissa sähköajoneuvoissa tai raskaan tärinän IC-ajoneuvoissa.
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Suosikit | Tilausnumero: | Hyväksynnät | Jännite | Liitäntä | Max. äänenvoimakkuus | Pituus | Virrankulutus | Hinta | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Varoitussummeri 500-sarja 12-24V, 102dB, Dual
Tuotenumero:
E532-001
Kopioitu!
|
CE, UL
|
12-24 V
|
|
102 dB
|
102 mm
|
0,3 A
|
|
||
|
Varoitussummeri 500-sarja 12-24V, 102dB, Constant
Tuotenumero:
E590-000
Kopioitu!
|
CE, UL
|
12-24 V
|
|
102 dB
|
102 mm
|
0,5 A
|
|
||
Varoitussummeri 500-sarja 12-24V, 97dB, Dual
Tuotenumero:
E591-001
Kopioitu!
|
CE
|
12-24 V
|
pulttinavat
|
102 dB
|
97 mm
|
0,5 A
|
|
||
|
Varoitussummeri 500-sarja 12V, 107dB, Forward
Tuotenumero:
FH575
Kopioitu!
|
CE, UL
|
12 V
|
|
107 dB
|
102 mm
|
0,5 A
|
|
||
Varoitussummeri 500-sarja 24-48V, 107dB, Forward
Tuotenumero:
FH577
Kopioitu!
|
CE, UL
|
24-48 V
|
|
107 dB
|
102 mm
|
1,15 A
|
|
Valitse tuote listalta.