ECCO
400-sarja on raskaan sarjan pinta-asennuksiin. 400-sarjan alumiinikotelo ja himmeä lasi takaavat hyvän valonsironnan.
| Asennus | Pinta-asennus |
|---|---|
| Hyväksynnät | CE, RoHS |
| IP-luokka | IP65 |
| Jännite | 12-24 V |
| Korkeus | 51 mm |
| LED-valojen määrä | 10 kpl |
| Leveys | 13 mm |
| Lumen | 200 lm |
| Pituus | 137 mm |
|---|---|
| Takuu | 3 vuotta |
| Työskentelyvalo | Kyllä |
| Valon leviäminen | Flood beam |
| Valon tyyppi | LED |
| Virrankulutus | 0,4 A |
| Värivalo | Valkoinen |
400-sarja on raskaan sarjan pinta-asennuksiin. 400-sarjan alumiinikotelo ja himmeä lasi takaavat hyvän valonsironnan.
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Suosikit | Tilausnumero: | LED-valojen määrä | Lumen | Pituus | Virrankulutus | Hinta | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Sisävalo Suorakulmainen 5,5"
Tuotenumero:
EEW0400
Kopioitu!
|
10 kpl
|
200 lm
|
137 mm
|
0,4 A
|
|
||
|
Sisävalo Suorakulmainen 12"
Tuotenumero:
EEW0401
Kopioitu!
|
22 kpl
|
450 lm
|
300 mm
|
0,7 A
|
|
||
|
Sisävalo Suorakulmainen 18"
Tuotenumero:
EEW0402
Kopioitu!
|
32 kpl
|
650 lm
|
450 mm
|
1,2 A
|
|
||
|
Sisävalo Suorakulmainen 5,5"
Tuotenumero:
EEW0410
Kopioitu!
|
10 kpl
|
200 lm
|
137 mm
|
0,4 A
|
|
||
|
Sisävalo Suorakulmainen 12"
Tuotenumero:
EEW0411
Kopioitu!
|
22 kpl
|
450 lm
|
300 mm
|
0,7 A
|
|
||
|
Sisävalo Suorakulmainen 18"
Tuotenumero:
EEW0412
Kopioitu!
|
32 kpl
|
650 lm
|
450 mm
|
1,2 A
|
|
Valitse tuote listalta.