EXOLÖF
Oranssi vilkkuva valo, jossa on kolme LED-diodia ja tasainen valo. Varoitusvalo antaa hyvän näkyvyyden ja parantaa näkyvyyttäsi ajoneuvojen ja jalankulkijoiden näkökulmasta ajoneuvon ympärillä.
| IP-luokka | IP68 |
|---|---|
| Jännite | 12-24 V |
| Korkeus | 32,9 mm |
| Lampputyyppi | Blixtljus |
| LED-valojen määrä | 3 kpl |
| Linssin väri | Kirkas |
| Materiaali | Alumiini |
|---|---|
| Pituus | 90 mm |
| Syvyys | 25,5 mm |
| Värivalo | Oranssi |
Oranssi vilkkuva valo, jossa on kolme LED-diodia ja tasainen valo. Varoitusvalo antaa hyvän näkyvyyden ja parantaa näkyvyyttäsi ajoneuvojen ja jalankulkijoiden näkökulmasta ajoneuvon ympärillä.
OEM Open Day järjestettiin tänä vuonna uudella konseptilla, mikä osoittautui mieleiseksi asiakkaillemme, joita saapui paikalle miltei 100 henkeä!
Oikean RAM-kiinnikkeen valinta tarkoittaa oikeaa mitoitusta alusta alkaen. Ajoneuvoissa ja koneissa pelkkä laitteen paino ei ratkaise – myös tärinä, iskut, nopeus ja asennuskulma vaikuttavat.
Olemme aloittaneet yhteistyön turkkilaisen Makersanin kanssa! Makersanin tuotevalikoima koostuu mekatroniikan komponenteista, jotka voidaan integroida osaksi ajoneuvojen järjestelmiä.
Teollisuusympäristöissä tapahtuvat räjähdykset voivat aiheuttaa vakavia vahinkoja sekä ihmisille että omaisuudelle. ATEX varmistaa, että sekä laitteet että työprosessit on suunniteltu minimoimaan nämä riskit ja luomaan turvallinen työympäristö.
Olemme mukana Teknologia-messuilla, osastolla 6d60! Tule haistelemaan messutunnelmaa ja juttelemaan. Nähdään Helsingissä 4.–6.11.2025!
Durakool on globaalisti toimiva sähköisten kytkentäratkaisujen toimittaja, joka tunnetaan laadukkaista ja luotettavista tuotteistaan. Lue lisää!