ECCO
ED5000-sarja on LED-varoitusvalo, joka tarjoaa useiden asennusvaihtoehtojen joustavuuden yhteen yksikköön. Se koostuu 6 ledistä ja on R65-hyväksytty (vain keltainen ja sininen). 18 W teho ja vaihtoehtoiset välähdyskuviot kirkkaalla linssillä lisäävät turvallisuutta.
| EMC | R10 |
|---|---|
| IP-luokka | IP67 |
| Jännite | 12 - 24 V DC |
| LED-valojen määrä | 6 kpl |
| Liitäntä | Kaapeli |
| Linssin väri | Kirkas |
| Max. käyttölämpötila | 65 °C |
|---|---|
| Min. käyttölämpötila | -40 °C |
| R65 | Kyllä |
| Valokuvioiden määrä | 10 kpl |
| Värivalo | Oranssi |
ED5000-sarja on LED-varoitusvalo, joka tarjoaa useiden asennusvaihtoehtojen joustavuuden yhteen yksikköön. Se koostuu 6 ledistä ja on R65-hyväksytty (vain keltainen ja sininen). 18 W teho ja vaihtoehtoiset välähdyskuviot kirkkaalla linssillä lisäävät turvallisuutta.
OEM Open Day järjestettiin tänä vuonna uudella konseptilla, mikä osoittautui mieleiseksi asiakkaillemme, joita saapui paikalle miltei 100 henkeä!
Oikean RAM-kiinnikkeen valinta tarkoittaa oikeaa mitoitusta alusta alkaen. Ajoneuvoissa ja koneissa pelkkä laitteen paino ei ratkaise – myös tärinä, iskut, nopeus ja asennuskulma vaikuttavat.
Olemme aloittaneet yhteistyön turkkilaisen Makersanin kanssa! Makersanin tuotevalikoima koostuu mekatroniikan komponenteista, jotka voidaan integroida osaksi ajoneuvojen järjestelmiä.
Teollisuusympäristöissä tapahtuvat räjähdykset voivat aiheuttaa vakavia vahinkoja sekä ihmisille että omaisuudelle. ATEX varmistaa, että sekä laitteet että työprosessit on suunniteltu minimoimaan nämä riskit ja luomaan turvallinen työympäristö.
Olemme mukana Teknologia-messuilla, osastolla 6d60! Tule haistelemaan messutunnelmaa ja juttelemaan. Nähdään Helsingissä 4.–6.11.2025!
Durakool on globaalisti toimiva sähköisten kytkentäratkaisujen toimittaja, joka tunnetaan laadukkaista ja luotettavista tuotteistaan. Lue lisää!
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Suosikit | Tilausnumero: | R65 | Värivalo | Hinta | |
|---|---|---|---|---|---|
ECCO Varoitusvalo 12/24V, R65, Oranssi
Tuotenumero:
ED5000A
Kopioitu!
|
Kyllä
|
Oranssi
|
|
||
ECCO Varoitusvalo 12/24V, R65, Sininen
Tuotenumero:
ED5000B
Kopioitu!
|
Kyllä
|
Sininen
|
|
||
ECCO Varoitusvalo 12/24V, Valkoinen
Tuotenumero:
ED5000C
Kopioitu!
|
Ei
|
Valkoinen
|
|
||
ECCO Varoitusvalo 12/24V, Punainen
Tuotenumero:
ED5000R
Kopioitu!
|
Ei
|
Punainen
|
|
Valitse tuote listalta.