Tiedot |
|
|---|---|
| Tunnistusetäisyys | 5 mm |
| Asennus | Upotettavia |
| Koko | M18 |
| Ulostulo | PNP NO |
| Liitäntätyyppi | Kiinteä kaapeli 2 m |
| Käyttöjännite | 10-30 V DC |
| IP-luokka | IP67 |
| Max. käyttölämpötila | 70 °C |
| Min. käyttölämpötila | -25 °C |
*Invisible Heading* |
|
|---|---|
| LED-indikointi | Kyllä |
| Rungon materiaali | Niklattu messinki, PBT |
| Paino | 130 g |
| Max. ulostulojännite | 400 mA |
| Kennotyyppi | Induktiivinen |
| Kytkentätaajuus | 600 Hz |
| Pituus | 50 mm |
Datasensingin induktiiviset anturit M18-kokoisena
TopWorx GO Switch tarjoaa huoltovapaan toimintavarmuuden, yksinkertaisen toimintaperiaatteen ja pettämättömän varmuuden olosuhteissa, joissa tavalliset rajakytkimet eivät enää riitä.
Ylitäytetyt energiansiirtoketjut ovat yleinen näky monissa teollisuuden sovelluksissa. Tutustu artikkelissa, mitä haittoja tästä aiheutuu.
iguksen ainutlaatuinen DNV GL -hyväksyntäjärjestelmä elektroniikkakaapeleille tarjoaa käyttäjälle monenlaisia etuja.
Kaapeleiden valmistuksessa on olemassa useampia erilaisia tapoja jolla jolla johtimet kierretään. Datakaapeleiden valmistuksessa käytetään kolme erilaista tapaa : kerroksittain kierretyt johtimet, parikierretyt johtimet (twisted pair) sekä nelikierre (star-quad).
Olemme mukana Pohjoinen Teollisuus -messuilla! Tule juttelemaan ja tutustumaan uutuuksiin osastolle 849!
Tutustu koneturvallisuuden keskeisiin komponentteihin, kuten turva-aitoihin, valoverhoihin ja turvalaserskannereihin. Löydä oikeat ratkaisut meiltä!
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Suosikit | Tilausnumero: | Tunnistusetäisyys | Asennus | Koko | Ulostulo | Liitäntätyyppi | Hinta | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Induktiivinen kytkin, M18, PNP, NO, upotettava, 2m kaapeli
Tuotenumero:
AK1/AP-1A
Kopioitu!
|
5 mm
|
Upotettavia
|
M18
|
PNP NO
|
Kiinteä kaapeli 2 m
|
|
||
|
Induktiivinen kytkin, M18, PNP, NO, upotettava, M12-liitin
Tuotenumero:
AK1/AP-1H
Kopioitu!
|
5 mm
|
Upotettavia
|
M18
|
PNP NO
|
M12-liitin, 4-napainen
|
|
||
|
Induktiivinen kytkin, M18, PNP, NC, upotettava, M12-liitin
Tuotenumero:
AK1/CP-1H
Kopioitu!
|
5 mm
|
Upotettavia
|
M18
|
PNP NC
|
M12-liitin, 4-napainen
|
|
||
|
Induktiivinen kytkin, M18, NPN, NO, upotettava, M12-liitin
Tuotenumero:
AK1/AN-1H
Kopioitu!
|
5 mm
|
Upotettavia
|
M18
|
NPN NO
|
M12-liitin, 4-napainen
|
|
||
Induktiivinen kytkin, M18, PNP, NO, ei-upotettava, 2m kaapeli
Tuotenumero:
AK1/AP-2A
Kopioitu!
|
8 mm
|
Ei upotettavia
|
M18
|
PNP NO
|
Kiinteä kaapeli 2 m
|
|
||
Induktiivinen kytkin, PNP, NO, ei-upotettava, M12-liitin
Tuotenumero:
AK1/AP-2H
Kopioitu!
|
8 mm
|
Ei upotettavia
|
M18
|
PNP NO
|
M12-liitin, 4-napainen
|
|
||
Induktiivinen kytkin, M18, PNP, NC, ei-upotettava, M12-liitin
Tuotenumero:
AK1/CP-2H
Kopioitu!
|
8 mm
|
Ei upotettavia
|
M18
|
PNP NC
|
M12-liitin, 4-napainen
|
|
||
Induktiivinen kytkin, M18, NPN, NO, ei-upotettava, M12-liitin
Tuotenumero:
AK1/AN-2H
Kopioitu!
|
8 mm
|
Ei upotettavia
|
M18
|
NPN NO
|
M12-liitin, 4-napainen
|
|
||
|
Ind, M18, upot., std, PNP, NO, M12-liit.
Tuotenumero:
AK1/AP-3H
Kopioitu!
|
8 mm
|
Upotettavia
|
M18
|
PNP NO
|
M12-liitin, 4-napainen
|
|
||
Induktiivinen kytkin, M18, PNP, NO, upotettava, M12-liitin, lyhyt
Tuotenumero:
AK6/AP-1H
Kopioitu!
|
5 mm
|
Upotettavia
|
M18
|
PNP NO
|
M12-liitin, 4-napainen
|
|
||
Induktiivinen kytkin, M18, PNP, NO, ei-upotettava, M12-liitin, lyhyt
Tuotenumero:
AK6/AP-2H
Kopioitu!
|
8 mm
|
Ei upotettavia
|
M18
|
PNP NO
|
M12-liitin, 4-napainen
|
|
Valitse tuote listalta.