MOLEX
DIN venttiilipistokkeita saa kiinteällä M12 liitännällä. Pikaliitoksen ansiosta liitin on helppo ja nopea vaihtaa. DIN liittimessä on sisäänrakennettu transienttisuojaus.
Tiedot |
|
|---|---|
| Napaluku | 2+maa |
| Piiri | Ilman piiriä |
| IP-luokka | IP65 |
| Kosketinresistanssi | ≤5 mΩ |
| Kotelon väri | Musta |
| LED-indikointi | Ei |
| Max. käyttölämpötila | 90 °C |
*Invisible Heading* |
|
|---|---|
| Min. käyttölämpötila | -40 °C |
| Max. virta | 5 A |
| Nimellisjännite | 250 V AC/300 V DC |
| Ruuvin koko | M3x27 |
| Tiivisteen materiaali | NBR |
| Material needle | Messinki |
DIN venttiilipistokkeita saa kiinteällä M12 liitännällä. Pikaliitoksen ansiosta liitin on helppo ja nopea vaihtaa. DIN liittimessä on sisäänrakennettu transienttisuojaus.
iguksen ainutlaatuinen DNV GL -hyväksyntäjärjestelmä elektroniikkakaapeleille tarjoaa käyttäjälle monenlaisia etuja.
Kaapeleiden valmistuksessa on olemassa useampia erilaisia tapoja jolla jolla johtimet kierretään. Datakaapeleiden valmistuksessa käytetään kolme erilaista tapaa : kerroksittain kierretyt johtimet, parikierretyt johtimet (twisted pair) sekä nelikierre (star-quad).
Olemme mukana Pohjoinen Teollisuus -messuilla! Tule juttelemaan ja tutustumaan uutuuksiin osastolle 849!
Mikä oikeastaan on servo- ja moottorikaapelin välinen ero? Voiko servokaapelia käyttää tavallisen kolmivaihemoottorin liittämiseen?
Sähkö–Electricity 26 on uusi kansainvälinen sähköalan ammattitapahtuma, joka kattaa koko toimialan. Tule käymään ja katso mitä osastoltamme 7g120 löytyy!
MARECHAL ELECTRIC on teollisten sähkökytkentöjen edelläkävijä, joka valmistaa mm. teollisuuspistokkeita ja pistorasioita, joiden virrankesto kattaa erittäin laajan alueen 5 A:sta aina 1250 A:n saakka.
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Suosikit | Tilausnumero: | Piiri | Nimellisjännite | Väri LED | Hinta | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Adapteri DIN A- M12 2+maa
Tuotenumero:
E85000
Kopioitu!
|
Ilman piiriä
|
250 V AC/300 V DC
|
|
|
||
|
DIN A+M12 adapteri C4 24V AC/DC
Tuotenumero:
E850B0
Kopioitu!
|
C4: LED + varistori
|
24 V AC/DC
|
Keltainen
|
|
Valitse tuote listalta.