CROUZET CONTROL
MWG valvoo vaiheiden L1, L2 ja L3 järjestystä ja regeneroitumista 70 % etulevystä asetellusta jännitteestä. Jos jännitevalitsinta käännetään jännitteen ollessa päällä, LEDit alkavat vilkkua ja edellinen asetus jää voimaan kunnes jännitteet katkaistaan, jonka jälkeen uusi jänniteasettelu tulee voimaan. Vihreä LED osoittaa käyttöjännitteen olevan OK ja keltainen LED osoittaa normaalitilannetta eli lähtörele on vetäneenä.
| Aikaviive käynnistyksessä | 0,5 s |
|---|---|
| Hyväksynnät | CSA, GL, RoHS, UL |
| Katkaisukyky | 5A, 250V AC/DC |
| Kotelon IP-luokka | IP30 |
| Liittimien IP-luokka | IP20 |
| Max. käyttölämpötila | 50 °C |
| Max. varastointilämpötila | 70 °C |
| Min. käyttölämpötila | -20 °C |
| Min. varastointilämpötila | -40 °C |
|---|---|
| Paino | 80 g |
| Raja-arvon ylityksen aikaviive | 0,2 s |
| Syöttöjännite | 3 x 208-480V AC |
| Toiminta | Vaihevalvonta |
| Ulostulo | Rele |
| Valittavissa oleva verkkojännite | 208, 220, 380, 400, 415, 440, 480 V |
MWG valvoo vaiheiden L1, L2 ja L3 järjestystä ja regeneroitumista 70 % etulevystä asetellusta jännitteestä. Jos jännitevalitsinta käännetään jännitteen ollessa päällä, LEDit alkavat vilkkua ja edellinen asetus jää voimaan kunnes jännitteet katkaistaan, jonka jälkeen uusi jänniteasettelu tulee voimaan. Vihreä LED osoittaa käyttöjännitteen olevan OK ja keltainen LED osoittaa normaalitilannetta eli lähtörele on vetäneenä.