| Aineen kanssa kosketuksissa olevien osien materiaali | Ruostumaton teräs |
|---|---|
| Asennussyvyys | 25 mm |
| Liitännän sijainti | Alhaalla |
| Liitäntä | G1/2" |
| Max. aineen lämpötila | 80 °C |
| Max. syöttöjännite DC | 35 V DC |
| Max. ympäristön lämpötila | 80 °C |
| Min. aineen lämpötila | -20 °C |
|---|---|
| Min. syöttöjännite DC | 15 V DC |
| Min. ympäristön lämpötila | -20 °C |
| Pistokkeen halkaisija | 6 mm |
| Rungon materiaali | Ruostumaton teräs |
| Sähköinen liitäntä | M12x1 |
TSD-30 lämpötilakytkin on erinomainen valinta, kun tarvitaan useampi toiminto samassa paketissa.
Anturista on saatavana PNP kytkintietojen lisäksi myös 4..20 mA analogiaviesti.
Kaikki asettelut tehtävissä painikkeiden kautta näyttö hyödyntäen.
Onko vihreä vety seuraava suomalainen menestystarina? Ota OEM mukaan matkallesi!
Ubitec aloitti syksyllä 2021 projektin yhdessä Naistenlahden sähkölaitoksen kanssa, jossa sähkölaitokseen rakennettiin uusi kattilalaitos Naistenlahti 3 korvasi yli 40 vuotta vanhan Naistenlahti 2 -voimalaitosyksikön. Myös OEM oli tiiviisti mukana projektissa, joka vaati syvää tietämystä tuotteista.
Lämpötila tarkkailussa? Autamme sinua valitsemaan sopivan tuotteen lämpötilan seurantaan.
ADEL Systemin CBI60W ja CBI600W ovat älykkäitä DC-UPS-ratkaisuja Ethernet-integraatiolla. Lue lisää!
Valikoimiimme kuuluu korkealuokkaisia kytkin-, liitin-, lämmönhallinta-, älykalvo- ja näyttöratkaisuja sairaala- ja laboratoriolaitteiden valmistajille.
LOVATO Electric on laajentanut tunnettua GL-sarjan kuormakytkinvalikoimaansa uusilla kokoluokilla, jotka kattavat virta-alueen 1000 A:sta aina 2000 A:iin (AC21A).
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Suosikit | Tilausnumero: | Asennussyvyys | Hinta | |
|---|---|---|---|---|
M12x1 4-pin -20-80°C 25mm PNP G1/2"
Tuotenumero:
TSD30-45719444
Kopioitu!
|
25 mm
|
|
||
M12x1 4-pin -20-80°C 50mm PNP G1/2"
Tuotenumero:
TSD30-43660983
Kopioitu!
|
50 mm
|
|
||
M12x1 4-pin -20-80°C 100mm PNP G1/2"
Tuotenumero:
TSD30-43659471
Kopioitu!
|
100 mm
|
|
||
M12x1 4-pin -20-80°C 150mm PNP G1/2"
Tuotenumero:
TSD30-68031076
Kopioitu!
|
150 mm
|
|
||
M12x1 4-pin -20-80°C 250mm PNP G1/2"
Tuotenumero:
TSD30-14037098
Kopioitu!
|
250 mm
|
|
||
M12x1 4-pin -20-80°C 350mm PNP G1/2"
Tuotenumero:
TSD30-45697672
Kopioitu!
|
350 mm
|
|
||
M12x1 5-pin -20-80°C 25mm PNP+4-20 G1/2"
Tuotenumero:
TSD30-14046977
Kopioitu!
|
25 mm
|
|
||
M12x1 5-pin -20-80°C 50mm PNP+4-20 G1/2"
Tuotenumero:
TSD30-71043829
Kopioitu!
|
50 mm
|
|
||
M12x1 5-pin -20-80°C 100mm PNP+4-20 G1/2
Tuotenumero:
TSD30-14047931
Kopioitu!
|
100 mm
|
|
||
M12x1 5-pin -20-80°C 150mm PNP+4-20 G1/2
Tuotenumero:
TSD30-14017268
Kopioitu!
|
150 mm
|
|
||
M12x1 5-pin -20-80°C 250mm PNP+4-20 G1/2
Tuotenumero:
TSD30-43690092
Kopioitu!
|
250 mm
|
|
||
M12x1 5-pin -20-80°C 350mm PNP+4-20 G1/2
Tuotenumero:
TSD30-14017264
Kopioitu!
|
350 mm
|
|
Valitse tuote listalta.