| Asennussyvyys | 150 mm |
|---|---|
| IP-luokka | IP67 |
| Liitäntäkierre | G1/2" |
| Materiaali | Ruostumaton teräs |
| Max. aineen lämpötila | 150 °C |
| Max. paine | 270 bar |
| Max. syöttöjännite DC | 30 V DC |
| Max. ympäristön lämpötila | 85 °C |
| Min. aineen lämpötila | -30 °C |
|---|---|
| Min. syöttöjännite DC | 10 V DC |
| Min. ympäristön lämpötila | -50 °C |
| Mittausignaali | PT100 |
| Pistokkeen halkaisija | 6 mm |
| Tarkkuusluokka | Luokka A |
TR33-sarjan vastuslämpötila-anturia käytetään yleisinä lämpötilamittareina nesteiden tai kaasumaisten aineiden mittaamisen alueella -50 ... +250 °C. Mittauslaitteet ovat luonnostaan turvallisia ja soveltuvat käytettäviksi vaarallisissa tiloissa. Mittapään pituus ja halkaisija valittavissa laajasta valikoimasta. Pt100/1000 2,3 tai 4-johtimisena tai integroidulla 4..20mA vahvistimella.
Onko vihreä vety seuraava suomalainen menestystarina? Ota OEM mukaan matkallesi!
Ubitec aloitti syksyllä 2021 projektin yhdessä Naistenlahden sähkölaitoksen kanssa, jossa sähkölaitokseen rakennettiin uusi kattilalaitos Naistenlahti 3 korvasi yli 40 vuotta vanhan Naistenlahti 2 -voimalaitosyksikön. Myös OEM oli tiiviisti mukana projektissa, joka vaati syvää tietämystä tuotteista.
Lämpötila tarkkailussa? Autamme sinua valitsemaan sopivan tuotteen lämpötilan seurantaan.
ADEL Systemin CBI60W ja CBI600W ovat älykkäitä DC-UPS-ratkaisuja Ethernet-integraatiolla. Lue lisää!
Valikoimiimme kuuluu korkealuokkaisia kytkin-, liitin-, lämmönhallinta-, älykalvo- ja näyttöratkaisuja sairaala- ja laboratoriolaitteiden valmistajille.
LOVATO Electric on laajentanut tunnettua GL-sarjan kuormakytkinvalikoimaansa uusilla kokoluokilla, jotka kattavat virta-alueen 1000 A:sta aina 2000 A:iin (AC21A).
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Suosikit | Tilausnumero: | Asennussyvyys | Liitäntäkierre | Max. lämpötilaplugi | Min. aineen lämpötila | Min. lämpötilaplugi | Mittausignaali | Hinta | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
M12x1 -30-150°C PT100 2-johdin G1/2 150x6mm
Tuotenumero:
TR33-14226913
Kopioitu!
|
150 mm
|
G1/2"
|
|
-30 °C
|
|
PT100
|
|
||
M12x1 -30-150°C PT100 3-johdin G1/4 50x6mm
Tuotenumero:
TR33-14115471
Kopioitu!
|
50 mm
|
G1/4
|
|
-30 °C
|
|
PT100
|
|
||
M12x1 -30-150°C PT100 3-johdin G1/4 100x6mm
Tuotenumero:
TR33-14115472
Kopioitu!
|
100 mm
|
G1/4
|
|
-30 °C
|
|
PT100
|
|
||
M12x1 -30-150°C PT100 3-johdin G1/4 150x6mm
Tuotenumero:
TR33-14115473
Kopioitu!
|
150 mm
|
G1/4
|
|
-30 °C
|
|
PT100
|
|
||
M12x1 -30-150°C PT100 3-johdin G1/2 50x6mm
Tuotenumero:
TR33-14115474
Kopioitu!
|
50 mm
|
G1/2"
|
|
-30 °C
|
|
PT100
|
|
||
M12x1 -30-150°C PT100 3-johdin G1/2 100x6mm
Tuotenumero:
TR33-14115475
Kopioitu!
|
100 mm
|
G1/2"
|
|
-30 °C
|
|
PT100
|
|
||
M12x1 -30-150°C PT100 3-johdin G1/2 150x6mm
Tuotenumero:
TR33-14115476
Kopioitu!
|
150 mm
|
G1/2"
|
|
-30 °C
|
|
PT100
|
|
||
M12x1 0-150°C 4-20mA G1/4 50x6mm
Tuotenumero:
TR33-14081672
Kopioitu!
|
50 mm
|
G1/4
|
150 °C
|
0 °C
|
-30 °C
|
4-20mA
|
|
||
M12x1 0-150°C 4-20mA G1/4 100x6mm
Tuotenumero:
TR33-14081675
Kopioitu!
|
100 mm
|
G1/4
|
150 °C
|
0 °C
|
-30 °C
|
4-20mA
|
|
||
M12x1 0-150°C 4-20mA G1/4 150x6mm
Tuotenumero:
TR33-14081676
Kopioitu!
|
150 mm
|
G1/4
|
150 °C
|
0 °C
|
-30 °C
|
4-20mA
|
|
||
M12x1 0-150°C 4-20mA G1/2 50x6mm
Tuotenumero:
TR33-14081631
Kopioitu!
|
50 mm
|
G1/2"
|
150 °C
|
0 °C
|
-30 °C
|
4-20mA
|
|
||
M12x1 0-150°C 4-20mA G1/2 100x6mm
Tuotenumero:
TR33-14081643
Kopioitu!
|
100 mm
|
G1/2"
|
150 °C
|
0 °C
|
-30 °C
|
4-20mA
|
|
||
M12x1 0-150°C 4-20mA G1/2 150x6mm
Tuotenumero:
TR33-14081647
Kopioitu!
|
150 mm
|
G1/2"
|
150 °C
|
0 °C
|
-30 °C
|
4-20mA
|
|
Valitse tuote listalta.