| Aineen kanssa kosketuksissa olevien osien materiaali | Ruostumaton teräs 316Ti |
|---|---|
| Asennussyvyys | 10 mm |
| Kaapelin materiaali | PTFE |
| Kaapelin pituus | 1000 mm |
| Kiinnitysrenkaan materiaali | Messinki |
| Max. kaapelin lämpötilaresistanssi | 150 °C |
| Max. käyttölämpötila | 250 °C |
| Max. ympäristön lämpötila | 150 °C |
|---|---|
| Min. kaapelin lämpötilaresistanssi | -40 °C |
| Min. käyttölämpötila | -50 °C |
| Min. ympäristön lämpötila | -40 °C |
| Pistokkeen halkaisija | 6 mm |
Näissä johdollisissa vastuslämpötila-antureissa on bajonettityyppinen mittapään liitäntä. TR53-sarjan vastuslämpötila-anturit voidaan kiinnittää porattuihin aukkoihin, kuten esim. koneen osiin, ilman suojataskua.
Onko vihreä vety seuraava suomalainen menestystarina? Ota OEM mukaan matkallesi!
Ubitec aloitti syksyllä 2021 projektin yhdessä Naistenlahden sähkölaitoksen kanssa, jossa sähkölaitokseen rakennettiin uusi kattilalaitos Naistenlahti 3 korvasi yli 40 vuotta vanhan Naistenlahti 2 -voimalaitosyksikön. Myös OEM oli tiiviisti mukana projektissa, joka vaati syvää tietämystä tuotteista.
Lämpötila tarkkailussa? Autamme sinua valitsemaan sopivan tuotteen lämpötilan seurantaan.
ADEL Systemin CBI60W ja CBI600W ovat älykkäitä DC-UPS-ratkaisuja Ethernet-integraatiolla. Lue lisää!
Valikoimiimme kuuluu korkealuokkaisia kytkin-, liitin-, lämmönhallinta-, älykalvo- ja näyttöratkaisuja sairaala- ja laboratoriolaitteiden valmistajille.
LOVATO Electric on laajentanut tunnettua GL-sarjan kuormakytkinvalikoimaansa uusilla kokoluokilla, jotka kattavat virta-alueen 1000 A:sta aina 2000 A:iin (AC21A).
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Suosikit | Tilausnumero: | Kaapelin materiaali | Max. käyttölämpötila | Pistokkeen halkaisija | Hinta | |
|---|---|---|---|---|---|---|
-50-250°C Pt100 2-johdin 10x6mm L=1m PTFE
Tuotenumero:
TR53-14361310
Kopioitu!
|
PTFE
|
250 °C
|
6 mm
|
|
||
-50-250°C Pt100 3-johdin 10x6mm L=1m PTFE
Tuotenumero:
TR53-14361345
Kopioitu!
|
PTFE
|
250 °C
|
6 mm
|
|
||
-50-200°C Pt100 3-johdin 10x8mm 1m Silikoni
Tuotenumero:
TR53-14361341
Kopioitu!
|
Silikoni
|
200 °C
|
8 mm
|
|
||
-50-200°C Pt100 2-johdin 10x8mm 1m Silikoni
Tuotenumero:
TR53-14361333
Kopioitu!
|
Silikoni
|
200 °C
|
8 mm
|
|
||
-50-200°C Pt1000 2-johdin 10x8mm 1m Silikoni
Tuotenumero:
TR53-14361339
Kopioitu!
|
Silikoni
|
200 °C
|
8 mm
|
|
||
-50-200°C Pt1000 3-johdin 10x8mm 1m Silikoni
Tuotenumero:
TR53-14361340
Kopioitu!
|
Silikoni
|
200 °C
|
8 mm
|
|
Valitse tuote listalta.