HARTING
HARTING ICC-kosketinosat on suunniteltu pyöreän malliseksi, jotta kosketinosassa saadaan maksimoitua kontaktitiheys. Koteloineen halkaisija jää tälle liittimille alle 5 cm, joka tekee tästä liittimestä loistavan valinnan signaalinsiirtoon vaativiin paikkoihin. Nämä kosketinosat ovat suunniteltu signaalin siirtoa varten. Kosketinosat käyttävät Han® sarjasta tuttuja D-kosketinpinnejä, jotta uutta mallia varten ei tarvitse uusia erikoistyökaluja. PE-kontakti liitetään myös puristettavalla pinnillä.
| Hyväksynnät | CE, IEC 61984, IEC 60664-1 |
|---|---|
| Liitäntä | Puristusliitos |
| Materiaali | Polykarbonaatti |
| Max. johdinala | 2,5 mm² |
| Max. käyttölämpötila | 125 °C |
| Min. johdinala | 0,14 mm² |
| Min. käyttölämpötila | -40 °C |
|---|---|
| Napaluku | 27 |
| Nimellisjännite | 300 V |
| Nimellisvirta | 10 A |
| Tyyppi | Naaras |
HARTING ICC-kosketinosat on suunniteltu pyöreän malliseksi, jotta kosketinosassa saadaan maksimoitua kontaktitiheys. Koteloineen halkaisija jää tälle liittimille alle 5 cm, joka tekee tästä liittimestä loistavan valinnan signaalinsiirtoon vaativiin paikkoihin. Nämä kosketinosat ovat suunniteltu signaalin siirtoa varten. Kosketinosat käyttävät Han® sarjasta tuttuja D-kosketinpinnejä, jotta uutta mallia varten ei tarvitse uusia erikoistyökaluja. PE-kontakti liitetään myös puristettavalla pinnillä.
iguksen ainutlaatuinen DNV GL -hyväksyntäjärjestelmä elektroniikkakaapeleille tarjoaa käyttäjälle monenlaisia etuja.
Kaapeleiden valmistuksessa on olemassa useampia erilaisia tapoja jolla jolla johtimet kierretään. Datakaapeleiden valmistuksessa käytetään kolme erilaista tapaa : kerroksittain kierretyt johtimet, parikierretyt johtimet (twisted pair) sekä nelikierre (star-quad).
Olemme mukana Pohjoinen Teollisuus -messuilla! Tule juttelemaan ja tutustumaan uutuuksiin osastolle 849!
Mikä oikeastaan on servo- ja moottorikaapelin välinen ero? Voiko servokaapelia käyttää tavallisen kolmivaihemoottorin liittämiseen?
Sähkö–Electricity 26 on uusi kansainvälinen sähköalan ammattitapahtuma, joka kattaa koko toimialan. Tule käymään ja katso mitä osastoltamme 7g120 löytyy!
MARECHAL ELECTRIC on teollisten sähkökytkentöjen edelläkävijä, joka valmistaa mm. teollisuuspistokkeita ja pistorasioita, joiden virrankesto kattaa erittäin laajan alueen 5 A:sta aina 1250 A:n saakka.
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Suosikit | Tilausnumero: | Hyväksynnät | Tyyppi | Hinta | |
|---|---|---|---|---|---|
ICC20 kosketinosa 27+PE naaras
Tuotenumero:
19590202802
Kopioitu!
|
CE, IEC 61984, IEC 60664-1
|
Naaras
|
|
||
ICC20 kosketinosa 27+PE uros
Tuotenumero:
19590202801
Kopioitu!
|
CE, IEC 60664-1, IEC 61984
|
Uros
|
|
Valitse tuote listalta.