MOLEX
DIN A liittimiä käytetään painekytkimien pikaliittimenä. Ne ovat yleisiä painekytkmissä joissa on vaihtokosketin. Liittimessä on integoitu kaksivärinen LED-indikaatio, joka osoittaa kytkimen toimintatilan. Liittimessä on kiinteä valettu kaapeli.
Tiedot |
|
|---|---|
| Napaluku | 3+maa |
| Kaapelin pituus | 3000 mm |
| Kaapelin materiaali | PUR |
| Piiri | Q5: vihreä/keltainen LED-indikointi |
| Max. jännite AC/DC | 24 V |
| IP-luokka | IP65 |
| Johdinala | 0,5 mm² |
| Kaapelin väri | Musta |
| Kosketinresistanssi | ≤4 mΩ |
| Kotelon väri | Musta |
*Invisible Heading* |
|
|---|---|
| Kotelon materiaali | Polypropeeni |
| LED-indikointi | Kyllä |
| Lämpötila-alue, kiinteä asennus min. | -40 °C |
| Lämpötila-alue, liikuteltava asennus max. | 90 °C |
| Lämpötila-alue, liikuteltava asennus min. | -5 °C |
| Max. virta | 5 A |
| Ruuvin koko | M3x29 |
| Tiivisteen materiaali | NBR |
DIN A liittimiä käytetään painekytkimien pikaliittimenä. Ne ovat yleisiä painekytkmissä joissa on vaihtokosketin. Liittimessä on integoitu kaksivärinen LED-indikaatio, joka osoittaa kytkimen toimintatilan. Liittimessä on kiinteä valettu kaapeli.
iguksen ainutlaatuinen DNV GL -hyväksyntäjärjestelmä elektroniikkakaapeleille tarjoaa käyttäjälle monenlaisia etuja.
Kaapeleiden valmistuksessa on olemassa useampia erilaisia tapoja jolla jolla johtimet kierretään. Datakaapeleiden valmistuksessa käytetään kolme erilaista tapaa : kerroksittain kierretyt johtimet, parikierretyt johtimet (twisted pair) sekä nelikierre (star-quad).
Olemme mukana Pohjoinen Teollisuus -messuilla! Tule juttelemaan ja tutustumaan uutuuksiin osastolle 849!
Mikä oikeastaan on servo- ja moottorikaapelin välinen ero? Voiko servokaapelia käyttää tavallisen kolmivaihemoottorin liittämiseen?
Sähkö–Electricity 26 on uusi kansainvälinen sähköalan ammattitapahtuma, joka kattaa koko toimialan. Tule käymään ja katso mitä osastoltamme 7g120 löytyy!
MARECHAL ELECTRIC on teollisten sähkökytkentöjen edelläkävijä, joka valmistaa mm. teollisuuspistokkeita ja pistorasioita, joiden virrankesto kattaa erittäin laajan alueen 5 A:sta aina 1250 A:n saakka.
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Suosikit | Tilausnumero: | Kaapelin pituus | Kaapelin materiaali | Piiri | Hinta | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
DIN A liitinkaap. Q5 vi/ke led 24V
Tuotenumero:
453P2N30021Q52
Kopioitu!
|
3000 mm
|
PUR
|
Q5: vihreä/keltainen LED-indikointi
|
|
||
|
DINA liitink. vi/ykelt. led 24V 5m PUR
Tuotenumero:
453P2N50021Q52
Kopioitu!
|
5000 mm
|
PUR
|
Q5: vihreä/keltainen LED-indikointi
|
|
Valitse tuote listalta.