WIKA
| Aineen kanssa kosketuksissa olevien osien materiaali | Ruostumaton teräs 316Ti |
|---|---|
| Asennussyvyys | 250 mm |
| IP-luokka | IP65 |
| Kytkinkotelon materiaali | Ruostumaton teräs 316Ti |
| Max. käyttölämpötila | 250 °C |
| Max. ympäristön lämpötila | 80 °C |
| Min. käyttölämpötila | -50 °C |
|---|---|
| Min. ympäristön lämpötila | -40 °C |
| Pistokkeen halkaisija | 6 mm |
| Rungon materiaali | Alumiini |
| Tarkkuusluokka | Luokka B |
Vastuslämpötila-anturit ilman suojataskua soveltuvat erityisesti käyttökohteisiin, joissa anturin metallikärki asennetaan suoraan porattuun reikään (esim. koneen osaan) tai suoraan prosessilinjaan, jossa ei käytetä kemiallisesti aggressiivisia tai hankaavia aineita.
Vaihtoehtoisesti liitäntäpäähän voidaan liittää WIKAn tuotevalikoiman analogisia tai digitaalisia lähettimiä.
Onko vihreä vety seuraava suomalainen menestystarina? Ota OEM mukaan matkallesi!
Ubitec aloitti syksyllä 2021 projektin yhdessä Naistenlahden sähkölaitoksen kanssa, jossa sähkölaitokseen rakennettiin uusi kattilalaitos Naistenlahti 3 korvasi yli 40 vuotta vanhan Naistenlahti 2 -voimalaitosyksikön. Myös OEM oli tiiviisti mukana projektissa, joka vaati syvää tietämystä tuotteista.
Lämpötila tarkkailussa? Autamme sinua valitsemaan sopivan tuotteen lämpötilan seurantaan.
Wöhner määrittelee uudelleen, kuinka helppokäyttöinen, turvallinen ja tehokas tehonjakelujärjestelmä voi olla. Lue lisää!
Oikean RAM-kiinnikkeen valinta tarkoittaa oikeaa mitoitusta alusta alkaen. Ajoneuvoissa ja koneissa pelkkä laitteen paino ei ratkaise – myös tärinä, iskut, nopeus ja asennuskulma vaikuttavat.
OEM Finland vahvistaa nyt yhteistyötään Emersonin kanssa ja ottaa laajennetun vastuun useista heidän johtavista tuotemerkeistään Suomen markkinoilla.
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Suosikit | Tilausnumero: | Asennussyvyys | Mitta-alueen aloitusarvo | Mitta-alueen loppuarvo | Hinta | |
|---|---|---|---|---|---|---|
PT100 -50-250°C 250x6mm BSZ ilman kierteitä
Tuotenumero:
TR10H-14341539
Kopioitu!
|
250 mm
|
|
|
|
||
PT100 -50-250°C 400x6mm BSZ ilman kierteitä
Tuotenumero:
TR10H-14341542
Kopioitu!
|
400 mm
|
|
|
|
||
PT100 -50-250°C 600x6mm BSZ ilman kierteitä
Tuotenumero:
TR10H-14341545
Kopioitu!
|
600 mm
|
|
|
|
||
PT100 -50-250°C 250x6mm BSZ G1/4''
Tuotenumero:
TR10H-14341550
Kopioitu!
|
250 mm
|
|
|
|
||
PT100 -50-250°C 400x6mm BSZ G1/4''
Tuotenumero:
TR10H-14341552
Kopioitu!
|
400 mm
|
|
|
|
||
PT100 -50-250°C 600x6mm BSZ G1/4"
Tuotenumero:
TR10H-14341554
Kopioitu!
|
600 mm
|
|
|
|
||
4-20mA 0-250°C 250x6mm BSZ ilman kierteitä
Tuotenumero:
TR10H-14341548
Kopioitu!
|
250 mm
|
0 °C
|
250 °C
|
|
||
4-20mA 0-250°C 600x6mm BSZ ilman kierteitä
Tuotenumero:
TR10H-14341546
Kopioitu!
|
600 mm
|
0 °C
|
250 °C
|
|
||
4-20mA 0-250°C 400x6mm BSZ ilman kierteitä
Tuotenumero:
TR10H-14341547
Kopioitu!
|
400 mm
|
0 °C
|
250 °C
|
|
Valitse tuote listalta.