HARTING
HARTING Han-Kit® tarjoaa liitinkokonaisuuden yhdellä tuotekoodilla. Jokainen paketti sisältää kaiken tarvittavan liittimelle: ylä- ja alakotelon, kosketinosat ruuviliitoksella sekä holkkitiivisteen. Valmispaketit sopivat hyvin standardiratkaisuksi ja ovat myös muokattavissa jälkikäteen. Tämän sivun tuotteet sopivat hyvin kohteisiin, missä tilaa on niukasti.
| Hyväksynnät | CSA, UL |
|---|---|
| IP-luokka | IP67 |
| Kierre | M20 |
| Koko | 3A |
| Liitäntä | Ruuviliitäntä |
| Max. johdinala | 1,5 mm² |
| Max. käyttölämpötila | 125 °C |
| Min. johdinala | 0,75 mm² |
|---|---|
| Min. käyttölämpötila | -40 °C |
| Napaluku | 3+⏚ |
| Nimellisjännite | 400 V |
| Nimellisvirta | 10 A |
| Vipu | Yksi vipu |
HARTING Han-Kit® tarjoaa liitinkokonaisuuden yhdellä tuotekoodilla. Jokainen paketti sisältää kaiken tarvittavan liittimelle: ylä- ja alakotelon, kosketinosat ruuviliitoksella sekä holkkitiivisteen. Valmispaketit sopivat hyvin standardiratkaisuksi ja ovat myös muokattavissa jälkikäteen. Tämän sivun tuotteet sopivat hyvin kohteisiin, missä tilaa on niukasti.
Kaapeleiden valmistuksessa on olemassa useampia erilaisia tapoja jolla jolla johtimet kierretään. Datakaapeleiden valmistuksessa käytetään kolme erilaista tapaa : kerroksittain kierretyt johtimet, parikierretyt johtimet (twisted pair) sekä nelikierre (star-quad).
Olemme mukana Pohjoinen Teollisuus -messuilla! Tule juttelemaan ja tutustumaan uutuuksiin osastolle 849!
Mikä oikeastaan on servo- ja moottorikaapelin välinen ero? Voiko servokaapelia käyttää tavallisen kolmivaihemoottorin liittämiseen?
Sähkö–Electricity 26 on uusi kansainvälinen sähköalan ammattitapahtuma, joka kattaa koko toimialan. Tule käymään ja katso mitä osastoltamme 7g120 löytyy!
MARECHAL ELECTRIC on teollisten sähkökytkentöjen edelläkävijä, joka valmistaa mm. teollisuuspistokkeita ja pistorasioita, joiden virrankesto kattaa erittäin laajan alueen 5 A:sta aina 1250 A:n saakka.
S 99 ECO on suunniteltu dynaamisiin teollisuussovelluksiin, joissa tila on rajallinen ja kaapelilta vaaditaan pitkäikäistä suorituskykyä jatkuvassa liikkeessä.
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Suosikit | Tilausnumero: | Napaluku | Hinta | |
|---|---|---|---|---|
|
Han-Kit 3-napainen metalli M20
Tuotenumero:
10200030001
Kopioitu!
|
3+⏚
|
|
||
|
Han-Kit 3-napainen muovi M20
Tuotenumero:
10200030002
Kopioitu!
|
3+⏚
|
|
||
|
Han-Kit 3-napainen metalli sivu M20
Tuotenumero:
10200030005
Kopioitu!
|
3+⏚
|
|
||
|
Han-Kit 4-napainen metalli M20
Tuotenumero:
10200040001
Kopioitu!
|
4+⏚
|
|
||
|
Han-Kit 4-napainen muovi M20
Tuotenumero:
10200040002
Kopioitu!
|
4+⏚
|
|
||
|
Han-Kit 4-napainen metalli sivu M20
Tuotenumero:
10200040005
Kopioitu!
|
4+⏚
|
|
Valitse tuote listalta.