HARTING
HARTING Han-Kit® tarjoaa liitinkokonaisuuden yhdellä tuotekoodilla. Jokainen paketti sisältää kaiken tarvittavan liittimelle: ylä- ja alakotelon, kosketinosat ruuviliitoksella sekä holkkitiivisteen. Valmispaketit sopivat hyvin standardiratkaisuksi ja ovat myös muokattavissa jälkikäteen. Tämän sivun tuotteet sopivat hyvin lähes joka kohteeseen.
| Hyväksynnät | CSA, UL |
|---|---|
| IP-luokka | IP65 |
| Kierre | M20 |
| Koko | 6B |
| Liitäntä | Ruuviliitäntä |
| Max. johdinala | 2,5 mm² |
| Max. käyttölämpötila | 125 °C |
| Min. johdinala | 0,75 mm² |
|---|---|
| Min. käyttölämpötila | -40 °C |
| Napaluku | 6+⏚ |
| Nimellisjännite | 500 V |
| Nimellisvirta | 16 A |
| Vipu | Yksi vipu |
HARTING Han-Kit® tarjoaa liitinkokonaisuuden yhdellä tuotekoodilla. Jokainen paketti sisältää kaiken tarvittavan liittimelle: ylä- ja alakotelon, kosketinosat ruuviliitoksella sekä holkkitiivisteen. Valmispaketit sopivat hyvin standardiratkaisuksi ja ovat myös muokattavissa jälkikäteen. Tämän sivun tuotteet sopivat hyvin lähes joka kohteeseen.
Kaapeleiden valmistuksessa on olemassa useampia erilaisia tapoja jolla jolla johtimet kierretään. Datakaapeleiden valmistuksessa käytetään kolme erilaista tapaa : kerroksittain kierretyt johtimet, parikierretyt johtimet (twisted pair) sekä nelikierre (star-quad).
Olemme mukana Pohjoinen Teollisuus -messuilla! Tule juttelemaan ja tutustumaan uutuuksiin osastolle 849!
Mikä oikeastaan on servo- ja moottorikaapelin välinen ero? Voiko servokaapelia käyttää tavallisen kolmivaihemoottorin liittämiseen?
Sähkö–Electricity 26 on uusi kansainvälinen sähköalan ammattitapahtuma, joka kattaa koko toimialan. Tule käymään ja katso mitä osastoltamme 7g120 löytyy!
MARECHAL ELECTRIC on teollisten sähkökytkentöjen edelläkävijä, joka valmistaa mm. teollisuuspistokkeita ja pistorasioita, joiden virrankesto kattaa erittäin laajan alueen 5 A:sta aina 1250 A:n saakka.
S 99 ECO on suunniteltu dynaamisiin teollisuussovelluksiin, joissa tila on rajallinen ja kaapelilta vaaditaan pitkäikäistä suorituskykyä jatkuvassa liikkeessä.
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Suosikit | Tilausnumero: | Kierre | Koko | Napaluku | Vipu | Hinta | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Han-Kit 6B sivu M20
Tuotenumero:
10330060000
Kopioitu!
|
M20
|
6B
|
6+⏚
|
Yksi vipu
|
|
||
Han-Kit 10B sivu M25
Tuotenumero:
10330100000
Kopioitu!
|
M25
|
10B
|
10+⏚
|
Kaksoisvipu
|
|
||
Han-Kit 16B sivu M32
Tuotenumero:
10330160000
Kopioitu!
|
M32
|
16B
|
16+⏚
|
Kaksoisvipu
|
|
||
|
Han-Kit 24B sivu M32
Tuotenumero:
10330240000
Kopioitu!
|
M32
|
24B
|
24+⏚
|
Kaksoisvipu
|
|
Valitse tuote listalta.