| Kosketinosien materiaali | Polykarbonaatti |
|---|---|
| Liitäntä | Ruuviliitos, aksiaalinen |
| Max. johdinala | 8 mm² |
| Max. käyttölämpötila | 125 °C |
| Min. johdinala | 2,5 mm² |
| Min. käyttölämpötila | -40 °C |
| Moduulipaikkojen määrä | 1 |
|---|---|
| Napaluku | 3 |
| Nimellisjännite | 690 V |
| Nimellisvirta | 40 A |
| Tyyppi | Uros |
HARTING C3-moduuli täyttää suuria virtatarpeita, pienessä koossa! Moduulissa on kolme kontaktia, johon johtimet liitetään aksiaalisella ruuviliitoksella. Asennukseen vaaditaan kiristystyökalu. Tämä moduuli vie yhden moduulipaikan kehyksestä.
Kaapeleiden valmistuksessa on olemassa useampia erilaisia tapoja jolla jolla johtimet kierretään. Datakaapeleiden valmistuksessa käytetään kolme erilaista tapaa : kerroksittain kierretyt johtimet, parikierretyt johtimet (twisted pair) sekä nelikierre (star-quad).
Olemme mukana Pohjoinen Teollisuus -messuilla! Tule juttelemaan ja tutustumaan uutuuksiin osastolle 849!
Mikä oikeastaan on servo- ja moottorikaapelin välinen ero? Voiko servokaapelia käyttää tavallisen kolmivaihemoottorin liittämiseen?
Sähkö–Electricity 26 on uusi kansainvälinen sähköalan ammattitapahtuma, joka kattaa koko toimialan. Tule käymään ja katso mitä osastoltamme 7g120 löytyy!
MARECHAL ELECTRIC on teollisten sähkökytkentöjen edelläkävijä, joka valmistaa mm. teollisuuspistokkeita ja pistorasioita, joiden virrankesto kattaa erittäin laajan alueen 5 A:sta aina 1250 A:n saakka.
S 99 ECO on suunniteltu dynaamisiin teollisuussovelluksiin, joissa tila on rajallinen ja kaapelilta vaaditaan pitkäikäistä suorituskykyä jatkuvassa liikkeessä.
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Suosikit | Tilausnumero: | 12825_Series crimp connections | Liitäntä | Max. johdinala | Min. johdinala | Tyyppi | Hinta | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Han-Modular® C 3-nap uros ruuvi
Tuotenumero:
09140032601
Kopioitu!
|
|
Ruuviliitos, aksiaalinen
|
8 mm²
|
2,5 mm²
|
Uros
|
|
||
|
Han-Modular® C 3-nap naaras ruuvi
Tuotenumero:
09140032701
Kopioitu!
|
|
Ruuviliitos, aksiaalinen
|
8 mm²
|
2,5 mm²
|
Naaras
|
|
||
|
Han-Modular® C 3-nap uros Push-In
Tuotenumero:
09140035001
Kopioitu!
|
|
Push-In
|
6 mm²
|
1,5 mm²
|
Uros
|
|
||
|
Han-Modular® C 3-nap naaras Push-In
Tuotenumero:
09140035101
Kopioitu!
|
|
Push-In
|
6 mm²
|
1,5 mm²
|
Naaras
|
|
||
|
Han-Modular® C 3-nap uros ruuvi
Tuotenumero:
09140032602
Kopioitu!
|
|
Ruuviliitos, aksiaalinen
|
10 mm²
|
6 mm²
|
Uros
|
|
||
|
Han-Modular® C 3-nap naaras ruuvi
Tuotenumero:
09140032702
Kopioitu!
|
|
Ruuviliitos, aksiaalinen
|
10 mm²
|
6 mm²
|
Naaras
|
|
||
|
Han-Modular® C 3-nap uros puristus
Tuotenumero:
09140033001
Kopioitu!
|
|
Puristusliitos
|
6 mm²
|
1,5 mm²
|
Uros
|
|
||
|
Han-Modular® C 3-nap naaras puristus
Tuotenumero:
09140033101
Kopioitu!
|
|
Puristusliitos
|
6 mm²
|
1,5 mm²
|
Naaras
|
|
Valitse tuote listalta.