| Kosketinosien materiaali | Polykarbonaatti |
|---|---|
| Liitäntä | Push-In |
| Max. johdinala | 6 mm² |
| Max. käyttölämpötila | 125 °C |
| Min. johdinala | 1,5 mm² |
| Min. käyttölämpötila | -40 °C |
| Moduulipaikkojen määrä | 1 |
|---|---|
| Napaluku | 4 |
| Nimellisjännite | 830 V |
| Nimellisvirta | 40 A |
| Tyyppi | Uros |
Kaapeleiden valmistuksessa on olemassa useampia erilaisia tapoja jolla jolla johtimet kierretään. Datakaapeleiden valmistuksessa käytetään kolme erilaista tapaa : kerroksittain kierretyt johtimet, parikierretyt johtimet (twisted pair) sekä nelikierre (star-quad).
Olemme mukana Pohjoinen Teollisuus -messuilla! Tule juttelemaan ja tutustumaan uutuuksiin osastolle 849!
Mikä oikeastaan on servo- ja moottorikaapelin välinen ero? Voiko servokaapelia käyttää tavallisen kolmivaihemoottorin liittämiseen?
Sähkö–Electricity 26 on uusi kansainvälinen sähköalan ammattitapahtuma, joka kattaa koko toimialan. Tule käymään ja katso mitä osastoltamme 7g120 löytyy!
MARECHAL ELECTRIC on teollisten sähkökytkentöjen edelläkävijä, joka valmistaa mm. teollisuuspistokkeita ja pistorasioita, joiden virrankesto kattaa erittäin laajan alueen 5 A:sta aina 1250 A:n saakka.
S 99 ECO on suunniteltu dynaamisiin teollisuussovelluksiin, joissa tila on rajallinen ja kaapelilta vaaditaan pitkäikäistä suorituskykyä jatkuvassa liikkeessä.
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Suosikit | Tilausnumero: | Liitäntä | Tyyppi | Hinta | |
|---|---|---|---|---|---|
|
Han-Modular® CC 4-napainen uros Push-In
Tuotenumero:
09140045001
Kopioitu!
|
Push-In
|
Uros
|
|
||
|
Han-Modular® CC 4-napainen naaras Push-In
Tuotenumero:
09140045101
Kopioitu!
|
Push-In
|
Naaras
|
|
||
|
Han-Modular® CC 4-nap uros puristus
Tuotenumero:
09140043041
Kopioitu!
|
Puristusliitos
|
Uros
|
|
||
|
Han-Modular® CC 4-nap naaras puristus
Tuotenumero:
09140043141
Kopioitu!
|
Puristusliitos
|
Naaras
|
|
Valitse tuote listalta.