HARTING
HARTING Han® Domino vie tilansäästön askeleen pidemmälle! Domino on koonsa puolesta vain puolet normaaliin moduuliin verrattuna, joten yksi moduulipaikka vaatii kahden Domino-moduulin käyttämistä. Yksi moduulipaikka tarvitsee yhden ”Large tab” ja yhden ”Small tab” puolimoduulin, jotta saadaan täytettyä kokonainen moduulipaikka. HD-moduulilla saat siirrettyä useaan kohteeseen pienvirtaa todella pienessä paketissa.
| Liitäntä | Puristusliitos |
|---|---|
| Materiaali | Polykarbonaatti |
| Max. johdinala | 0,5 mm² |
| Max. käyttölämpötila | 125 °C |
| Min. johdinala | 0,09 mm² |
| Min. käyttölämpötila | -40 °C |
| Moduulin tyyppi | Small tab |
| Moduulipaikkojen määrä | 0,5 |
|---|---|
| Napaluku | 16 |
| Nimellisjännite | 32 V |
| Nimellisvirta | 4 A |
| Tyyppi | Uros |
HARTING Han® Domino vie tilansäästön askeleen pidemmälle! Domino on koonsa puolesta vain puolet normaaliin moduuliin verrattuna, joten yksi moduulipaikka vaatii kahden Domino-moduulin käyttämistä. Yksi moduulipaikka tarvitsee yhden ”Large tab” ja yhden ”Small tab” puolimoduulin, jotta saadaan täytettyä kokonainen moduulipaikka. HD-moduulilla saat siirrettyä useaan kohteeseen pienvirtaa todella pienessä paketissa.
Kaapeleiden valmistuksessa on olemassa useampia erilaisia tapoja jolla jolla johtimet kierretään. Datakaapeleiden valmistuksessa käytetään kolme erilaista tapaa : kerroksittain kierretyt johtimet, parikierretyt johtimet (twisted pair) sekä nelikierre (star-quad).
Olemme mukana Pohjoinen Teollisuus -messuilla! Tule juttelemaan ja tutustumaan uutuuksiin osastolle 849!
Mikä oikeastaan on servo- ja moottorikaapelin välinen ero? Voiko servokaapelia käyttää tavallisen kolmivaihemoottorin liittämiseen?
Sähkö–Electricity 26 on uusi kansainvälinen sähköalan ammattitapahtuma, joka kattaa koko toimialan. Tule käymään ja katso mitä osastoltamme 7g120 löytyy!
MARECHAL ELECTRIC on teollisten sähkökytkentöjen edelläkävijä, joka valmistaa mm. teollisuuspistokkeita ja pistorasioita, joiden virrankesto kattaa erittäin laajan alueen 5 A:sta aina 1250 A:n saakka.
S 99 ECO on suunniteltu dynaamisiin teollisuussovelluksiin, joissa tila on rajallinen ja kaapelilta vaaditaan pitkäikäistä suorituskykyä jatkuvassa liikkeessä.
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Suosikit | Tilausnumero: | Moduulin tyyppi | Tyyppi | Hinta | |
|---|---|---|---|---|---|
|
Han Domino HD cube, puristusliitos (M.1)
Tuotenumero:
09149161001
Kopioitu!
|
Small tab
|
Uros
|
|
||
|
Han Domino HD cube, puristusliitos (M.2)
Tuotenumero:
09149162001
Kopioitu!
|
Large tab
|
Uros
|
|
||
|
Han Domino HD cube, puristusliitos (F.1)
Tuotenumero:
09149161101
Kopioitu!
|
Small tab
|
Naaras
|
|
||
|
Han Domino HD cube, puristusliitos (F.2)
Tuotenumero:
09149162101
Kopioitu!
|
Large tab
|
Naaras
|
|
Valitse tuote listalta.