HARTING
HARTING 5ES-moduuli täyttää suuria virtatarpeita, pienessä koossa! Moduulissa on viisi kontaktia, johon johtimet liitetään jousiliitännällä. Asennukseen ei vaadita erikoistyökaluja. Tämä moduuli vie yhden moduulipaikan kehyksestä.
| Liitäntä | Jousiliitin |
|---|---|
| Max. johdinala | 2,5 mm² |
| Max. käyttölämpötila | 125 °C |
| Min. johdinala | 0,14 mm² |
| Min. käyttölämpötila | -40 °C |
| Moduulipaikkojen määrä | 1 |
| Napaluku | 5 |
|---|---|
| Nimellisjännite | 400 V |
| Nimellisvirta | 16 A |
| Tyyppi | Uros |
HARTING 5ES-moduuli täyttää suuria virtatarpeita, pienessä koossa! Moduulissa on viisi kontaktia, johon johtimet liitetään jousiliitännällä. Asennukseen ei vaadita erikoistyökaluja. Tämä moduuli vie yhden moduulipaikan kehyksestä.
Kaapeleiden valmistuksessa on olemassa useampia erilaisia tapoja jolla jolla johtimet kierretään. Datakaapeleiden valmistuksessa käytetään kolme erilaista tapaa : kerroksittain kierretyt johtimet, parikierretyt johtimet (twisted pair) sekä nelikierre (star-quad).
Olemme mukana Pohjoinen Teollisuus -messuilla! Tule juttelemaan ja tutustumaan uutuuksiin osastolle 849!
Mikä oikeastaan on servo- ja moottorikaapelin välinen ero? Voiko servokaapelia käyttää tavallisen kolmivaihemoottorin liittämiseen?
Sähkö–Electricity 26 on uusi kansainvälinen sähköalan ammattitapahtuma, joka kattaa koko toimialan. Tule käymään ja katso mitä osastoltamme 7g120 löytyy!
MARECHAL ELECTRIC on teollisten sähkökytkentöjen edelläkävijä, joka valmistaa mm. teollisuuspistokkeita ja pistorasioita, joiden virrankesto kattaa erittäin laajan alueen 5 A:sta aina 1250 A:n saakka.
S 99 ECO on suunniteltu dynaamisiin teollisuussovelluksiin, joissa tila on rajallinen ja kaapelilta vaaditaan pitkäikäistä suorituskykyä jatkuvassa liikkeessä.
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Suosikit | Tilausnumero: | Liitäntä | Min. johdinala | Tyyppi | Hinta | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Han-Modular® 5ES uros jousivoima
Tuotenumero:
09140052616
Kopioitu!
|
Jousiliitin
|
0,14 mm²
|
Uros
|
|
||
|
Han-Modular® 5ES naaras jousivoima
Tuotenumero:
09140052716
Kopioitu!
|
Jousiliitin
|
0,14 mm²
|
Naaras
|
|
||
|
Han-Modular® 5E uros ruuvi
Tuotenumero:
09140052601
Kopioitu!
|
Ruuviliitäntä
|
0,5 mm²
|
Uros
|
|
||
|
Han-Modular® 5E naaras ruuvi
Tuotenumero:
09140052701
Kopioitu!
|
Ruuviliitäntä
|
0,5 mm²
|
Naaras
|
|
Valitse tuote listalta.