| Kosketinosien materiaali | Polykarbonaatti |
|---|---|
| Liitäntä | Quick-Lock |
| Max. johdinala | 2,5 mm² |
| Max. käyttölämpötila | 125 °C |
| Min. johdinala | 0,5 mm² |
| Min. käyttölämpötila | -40 °C |
| Moduulipaikkojen määrä | 1 |
|---|---|
| Napaluku | 8 |
| Nimellisjännite | 400 V |
| Nimellisvirta | 16 A |
| Tyyppi | Uros |
Kaapeleiden valmistuksessa on olemassa useampia erilaisia tapoja jolla jolla johtimet kierretään. Datakaapeleiden valmistuksessa käytetään kolme erilaista tapaa : kerroksittain kierretyt johtimet, parikierretyt johtimet (twisted pair) sekä nelikierre (star-quad).
Olemme mukana Pohjoinen Teollisuus -messuilla! Tule juttelemaan ja tutustumaan uutuuksiin osastolle 849!
Mikä oikeastaan on servo- ja moottorikaapelin välinen ero? Voiko servokaapelia käyttää tavallisen kolmivaihemoottorin liittämiseen?
Sähkö–Electricity 26 on uusi kansainvälinen sähköalan ammattitapahtuma, joka kattaa koko toimialan. Tule käymään ja katso mitä osastoltamme 7g120 löytyy!
MARECHAL ELECTRIC on teollisten sähkökytkentöjen edelläkävijä, joka valmistaa mm. teollisuuspistokkeita ja pistorasioita, joiden virrankesto kattaa erittäin laajan alueen 5 A:sta aina 1250 A:n saakka.
S 99 ECO on suunniteltu dynaamisiin teollisuussovelluksiin, joissa tila on rajallinen ja kaapelilta vaaditaan pitkäikäistä suorituskykyä jatkuvassa liikkeessä.
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Suosikit | Tilausnumero: | Liitäntä | Max. johdinala | Min. johdinala | Tyyppi | Hinta | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Han-Modular® 8EE uros Quick Lock®
Tuotenumero:
09140082633
Kopioitu!
|
Quick-Lock
|
2,5 mm²
|
0,5 mm²
|
Uros
|
|
||
Han-Modular® 8EE naaras Quick Lock®
Tuotenumero:
09140082733
Kopioitu!
|
Quick-Lock
|
2,5 mm²
|
0,5 mm²
|
Naaras
|
|
||
|
Han-Modular® 8EE uros Push-In
Tuotenumero:
09140085001
Kopioitu!
|
Push-In
|
2,5 mm²
|
0,5 mm²
|
Uros
|
|
||
|
Han-Modular® 8EE naaras Push-In
Tuotenumero:
09140085101
Kopioitu!
|
Push-In
|
2,5 mm²
|
0,5 mm²
|
Naaras
|
|
||
|
Han-Modular® 8EE uros puristus
Tuotenumero:
09140083001
Kopioitu!
|
Puristusliitos
|
4 mm²
|
0,14 mm²
|
Uros
|
|
||
Han-Modular® 8EE naaras puristus
Tuotenumero:
09140083101
Kopioitu!
|
Puristusliitos
|
4 mm²
|
0,14 mm²
|
Naaras
|
|
Valitse tuote listalta.