HARTING
HARTING EEE-moduuli täyttää virtatarpeesi isolla kontaktimäärällä! Moduulissa on 20 kontaktia, johon johtimet liitetään puristusliitännällä. Puristusliitännällä oleva malli tarvitsee erikseen kosketinpinnit, sekä työkalut asentamista varten. Tämä moduuli vie kaksi moduulipaikkaa kehyksestä.
| Kosketinosien materiaali | Polykarbonaatti |
|---|---|
| Liitäntä | Puristusliitos |
| Max. johdinala | 4 mm² |
| Max. käyttölämpötila | 125 °C |
| Min. johdinala | 0,5 mm² |
| Min. käyttölämpötila | -40 °C |
| Moduulipaikkojen määrä | 2 |
|---|---|
| Napaluku | 20 |
| Nimellisjännite | 500 V |
| Nimellisvirta | 16 A |
| Tyyppi | Uros |
HARTING EEE-moduuli täyttää virtatarpeesi isolla kontaktimäärällä! Moduulissa on 20 kontaktia, johon johtimet liitetään puristusliitännällä. Puristusliitännällä oleva malli tarvitsee erikseen kosketinpinnit, sekä työkalut asentamista varten. Tämä moduuli vie kaksi moduulipaikkaa kehyksestä.
Kaapeleiden valmistuksessa on olemassa useampia erilaisia tapoja jolla jolla johtimet kierretään. Datakaapeleiden valmistuksessa käytetään kolme erilaista tapaa : kerroksittain kierretyt johtimet, parikierretyt johtimet (twisted pair) sekä nelikierre (star-quad).
Olemme mukana Pohjoinen Teollisuus -messuilla! Tule juttelemaan ja tutustumaan uutuuksiin osastolle 849!
Mikä oikeastaan on servo- ja moottorikaapelin välinen ero? Voiko servokaapelia käyttää tavallisen kolmivaihemoottorin liittämiseen?
Sähkö–Electricity 26 on uusi kansainvälinen sähköalan ammattitapahtuma, joka kattaa koko toimialan. Tule käymään ja katso mitä osastoltamme 7g120 löytyy!
MARECHAL ELECTRIC on teollisten sähkökytkentöjen edelläkävijä, joka valmistaa mm. teollisuuspistokkeita ja pistorasioita, joiden virrankesto kattaa erittäin laajan alueen 5 A:sta aina 1250 A:n saakka.
S 99 ECO on suunniteltu dynaamisiin teollisuussovelluksiin, joissa tila on rajallinen ja kaapelilta vaaditaan pitkäikäistä suorituskykyä jatkuvassa liikkeessä.
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Suosikit | Tilausnumero: | Tyyppi | Hinta | |
|---|---|---|---|---|
Han-Modular® 20EEE uros puristus
Tuotenumero:
09140203001
Kopioitu!
|
Uros
|
|
||
Han-Modular® 20EEE naaras puristus
Tuotenumero:
09140203101
Kopioitu!
|
Naaras
|
|
Valitse tuote listalta.