HARTING
HARTING HD-moduulilla saat paljon kontakteja, pieneen tilaan! Tämä moduuli omaa pienen tilan käytön lisäksi vielä kohtuulliset virran- ja jännitekesto-ominaisuudet (5A/50V). Moduulissa on 25 kontaktia, johon johtimet liitetään puristusliitännällä. Puristusliitännällä oleva malli tarvitsee erikseen kosketinpinnit, sekä työkalut asentamista varten. Tämä moduuli vie yhden moduulipaikan kehyksestä.
| Liitäntä | Puristusliitos |
|---|---|
| Max. johdinala | 0,52 mm² |
| Max. käyttölämpötila | 125 °C |
| Min. johdinala | 0,09 mm² |
| Min. käyttölämpötila | -40 °C |
| Moduulipaikkojen määrä | 1 |
| Napaluku | 25 |
|---|---|
| Nimellisjännite | 50 V |
| Nimellisvirta | 4 A |
| Tyyppi | Naaras |
HARTING HD-moduulilla saat paljon kontakteja, pieneen tilaan! Tämä moduuli omaa pienen tilan käytön lisäksi vielä kohtuulliset virran- ja jännitekesto-ominaisuudet (5A/50V). Moduulissa on 25 kontaktia, johon johtimet liitetään puristusliitännällä. Puristusliitännällä oleva malli tarvitsee erikseen kosketinpinnit, sekä työkalut asentamista varten. Tämä moduuli vie yhden moduulipaikan kehyksestä.
Kaapeleiden valmistuksessa on olemassa useampia erilaisia tapoja jolla jolla johtimet kierretään. Datakaapeleiden valmistuksessa käytetään kolme erilaista tapaa : kerroksittain kierretyt johtimet, parikierretyt johtimet (twisted pair) sekä nelikierre (star-quad).
Olemme mukana Pohjoinen Teollisuus -messuilla! Tule juttelemaan ja tutustumaan uutuuksiin osastolle 849!
Mikä oikeastaan on servo- ja moottorikaapelin välinen ero? Voiko servokaapelia käyttää tavallisen kolmivaihemoottorin liittämiseen?
Sähkö–Electricity 26 on uusi kansainvälinen sähköalan ammattitapahtuma, joka kattaa koko toimialan. Tule käymään ja katso mitä osastoltamme 7g120 löytyy!
MARECHAL ELECTRIC on teollisten sähkökytkentöjen edelläkävijä, joka valmistaa mm. teollisuuspistokkeita ja pistorasioita, joiden virrankesto kattaa erittäin laajan alueen 5 A:sta aina 1250 A:n saakka.
S 99 ECO on suunniteltu dynaamisiin teollisuussovelluksiin, joissa tila on rajallinen ja kaapelilta vaaditaan pitkäikäistä suorituskykyä jatkuvassa liikkeessä.
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Suosikit | Tilausnumero: | Tyyppi | Hinta | |
|---|---|---|---|---|
|
Han-Modular® 25HD naaras puristus
Tuotenumero:
09140253101
Kopioitu!
|
Naaras
|
|
||
|
Han-Modular® 25HD uros puristus
Tuotenumero:
09140253001
Kopioitu!
|
Uros
|
|
Valitse tuote listalta.