| Johtimen poikkipinta-ala | 2,5 mm² |
|---|---|
| Jännite | 450 V |
| Korkeus | 28 mm |
| Käyttölämpötila | Max 105°C |
| Liitäntä | Pikaliitin |
| Napaluku | 2 |
|---|---|
| Nimellisvirta | 16 A |
| Pituus | 130 mm |
Kornerin pikaliitäntä uros ja naarasliittimet ovat korkealaatuisia IP68-luokiteltuja liittimiä, jotka on valmistettu polyamidista (PA6.6). Liittimet ovat itsestään sammuvaa materiaalia (UL94V0) ja kestävät korkeita lämpötiloja (T105°C). Niissä on nikkelöidyt messinkikontaktit ja silikonitiivisteet, jotka takaavat vedenpitävyyden jopa 120 tunnin ajan 4 metrin syvyydessä
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Suosikit | Tilausnumero: | Korkeus | Napaluku | Pituus | Hinta | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
PIKALIITIN UROS + NAARAS 2-NAP IP68
Tuotenumero:
OK/P23MF/2P
Kopioitu!
|
28 mm
|
2
|
130 mm
|
|
||
|
PIKALIITIN UROS + NAARAS 3-NAP IP68
Tuotenumero:
OK/P23MF/3P
Kopioitu!
|
28 mm
|
3
|
130 mm
|
|
||
|
PIKALIITIN UROS + NAARAS 4-NAP IP68
Tuotenumero:
OK/P25MF/4P
Kopioitu!
|
32 mm
|
4
|
160 mm
|
|
||
|
PIKALIITIN UROS + NAARAS 5-NAP IP68
Tuotenumero:
OK/P25MF/5P
Kopioitu!
|
32 mm
|
5
|
160 mm
|
|
||
PIKALIITIN UROS + PANEELI 4-NAP IP68
Tuotenumero:
OK/P25MP/4P
Kopioitu!
|
41,2 mm
|
4
|
110 mm
|
|
||
PIKALIITIN UROS + PANEELI 5-NAP IP68
Tuotenumero:
OK/P25MP/5P
Kopioitu!
|
41,2 mm
|
5
|
110 mm
|
|
Valitse tuote listalta.